Рейтинг учнів, 2009 - 2010 (математика)
Матеріал з Lic145 Rating
Перейти до:
навігація
,
пошук
2008 - 2009
2009 - 2010
2010 - 2011
2011 - 2012
2012 - 2013
2013 - 2014
2014 - 2015
2015 - 2016
2016 - 2017
2017 - 2018
Природнича галузь
Загалом
математика
фізика
хімія
біологія
-
лінгвістика
астрономія
інформаційні технології
польська мова
фізична культура
педагогіка і психологія
2017 - 2018
952.0
10
964.0
6
498.0
4
291.0
3
69.0
2
197.0
3
28.0
2
96.0
4
30.0
2
11.0
2
2016 - 2017
1564.0
13
1173.0
13
806.0
11
391.0
7
147.0
6
194.0
3
8.0
2
10.0
1
2015 - 2016
1295.0
15
836.0
15
701.0
9
487.0
9
189.0
3
142.0
4
68.0
4
15.0
1
2014 - 2015
1759.2
16
844.0
20
627.0
6
549.0
11
91.0
4
9.0
1
7.0
1
8.0
1
2013 - 2014
1140.0
18
944.0
13
582.0
9
428.0
8
207.0
13
2012 - 2013
1207.4
16
901.7
15
842.8
10
432.0
11
519.0
17
13.0
1
0.1
1
2011 - 2012
1820.7
30
897.0
15
910.1
9
456.4
9
437.6
13
69.2
6
2010 - 2011
1669.2
32
747.7
9
731.6
8
668.9
11
444.0
13
124.2
6
2009 - 2010
1699.2
30
1064.4
13
887.2
10
450.3
15
310.0
10
2008 - 2009
1235.6
28
968.3
11
795.1
7
411.9
13
190.8
4
8.6
1
Комп'ютерна галузь
Загалом
інформатика
веб-дизайн
комп'ютерна анімація
комп'ютерна графіка
комп'ютерні науки
програмування
2017 - 2018
407.0
5
18.0
2
7.0
1
8.0
1
2016 - 2017
579.0
16
13.0
1
2015 - 2016
193.0
13
2014 - 2015
214.0
13
2013 - 2014
232.0
11
7.0
1
2012 - 2013
398.6
19
2011 - 2012
190.5
10
52.8
3
33.2
2
29.0
2
4.0
1
2010 - 2011
169.8
6
67.1
3
12.6
2
32.2
2
2009 - 2010
88.5
6
38.0
2
16.3
2
2008 - 2009
165.2
11
61.9
3
24.0
2
12.2
2
Лінгвістична галузь
Загалом
англійська мова
українська мова
зарубіжна література
світова література
німецька мова
російська мова
2017 - 2018
152.0
3
107.0
3
102.0
3
33.0
3
2016 - 2017
193.0
3
168.0
5
73.0
3
32.0
3
5.0
1
2015 - 2016
114.0
3
132.0
4
71.0
3
39.0
3
2014 - 2015
125.0
5
142.0
4
51.0
3
7.0
1
16.0
2
2013 - 2014
157.0
3
116.0
4
82.0
3
8.0
1
2012 - 2013
165.2
4
108.0
4
86.3
3
11.3
2
5.0
1
2011 - 2012
100.6
3
140.4
4
61.0
3
12.0
1
2010 - 2011
110.9
3
80.5
3
96.8
4
8.2
1
7.7
2
2009 - 2010
141.2
4
104.5
4
52.1
4
2008 - 2009
76.6
5
139.6
4
83.9
5
4.7
2
Гуманітарна галузь
Загалом
географія
історія
економіка
правознавство
екологія
образотворче мистецтво
2017 - 2018
83.0
3
76.0
3
23.0
3
22.0
3
12.0
1
2016 - 2017
98.0
3
45.0
3
52.0
4
21.0
2
35.0
2
8.0
1
2015 - 2016
65.0
4
38.0
2
60.0
5
1.0
1
28.0
2
2014 - 2015
46.0
4
67.0
3
14.0
2
2013 - 2014
101.0
5
34.0
2
22.0
2
2012 - 2013
100.8
4
46.0
5
31.7
3
23.6
2
2011 - 2012
69.6
5
54.3
4
49.2
3
7.9
2
2010 - 2011
220.3
5
77.2
4
54.2
3
7.9
2
2009 - 2010
78.7
3
97.7
5
24.2
3
2008 - 2009
127.0
3
57.5
5
19.1
3
08:
А
(17)
Б
(23)
В
(14)
09:
А
(27)
Б
(20)
В
(15)
Г
(9)
10:
А
(25)
Б
(16)
11:
А
(7)
Б
(21)
В
(14)
Г
(14)
Міські олімпіади
математика
математика
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
Σ
1
10-А
Баган Олександр
1
1 місце - 10.0
10.0
2
10-А
Мироненко Антон
2
2 місце - 8.0
8.0
3
09-А
Яриш Олександр
2
2 місце - 8.0
8.0
4
11-Б
Калініч Микита
2
2 місце - 8.0
8.0
5
11-Б
Медюх Назарій
2
2 місце - 8.0
8.0
6
11-Б
Меркулова Владислава
2
2 місце - 8.0
8.0
7
08-А
Юр’єв Савелій
3
3 місце - 7.0
7.0
8
08-В
Чаповський Євген
3
3 місце - 7.0
7.0
9
08-А
Щетинін Кирило
3
3 місце - 7.0
7.0
10
10-А
Задворна Ольга
3
3 місце - 7.0
7.0
11
09-А
Головатюк Артем
3
3 місце - 7.0
7.0
12
11-А
Гребінь Ганна
3
3 місце - 7.0
7.0
13
09-А
Донський Сергій
3
3 місце - 7.0
7.0
14
10-А
Короленко Наталія
3
3 місце - 7.0
7.0
15
08-В
Лебіга Ольга
3
3 місце - 7.0
7.0
16
10-А
Лукович Тетяна
3
3 місце - 7.0
7.0
17
08-В
Попович Євген
3
3 місце - 7.0
7.0
18
09-А
Семенякін Микола
3
3 місце - 7.0
7.0
19
10-А
Терещенко Ярослав
3
3 місце - 7.0
7.0
20
11-А
Фещенко Богдан
3
3 місце - 7.0
7.0
21
10-А
Філімонова Анастасія
3
3 місце - 7.0
7.0
22
09-А
Чепілко Олександр
3
3 місце - 7.0
7.0
23
11-А
Шнипір Костянтин
3
3 місце - 7.0
7.0
24
11-Б
Банін Сергій
3
3 місце - 7.0
7.0
25
10-Б
Вдовкін Олександр
3
3 місце - 7.0
7.0
26
11-Б
Журавель Денис
3
3 місце - 7.0
7.0
27
11-Б
Комарчук Степан
3
3 місце - 7.0
7.0
28
10-Б
Курятніков Євгеній
3
3 місце - 7.0
7.0
29
10-Б
Кутовий Дмитро
3
3 місце - 7.0
7.0
30
10-Б
Набіуллін Данило
3
3 місце - 7.0
7.0
31
11-Б
Парфьонов Олександр
3
3 місце - 7.0
7.0
32
09-Б
Ротаєнко Віктор
3
3 місце - 7.0
7.0
33
09-В
Герасименко Ярослав
3
3 місце - 7.0
7.0
34
08-Б
Муратов Борис
3
3 місце - 7.0
7.0
35
11-В
Силенко Ілля
3
3 місце - 7.0
7.0
36
08-Б
Слинько Платон
3
3 місце - 7.0
7.0
37
08-Б
Ткаченко Олексій
3
3 місце - 7.0
7.0
38
08-В
Чжен Олександр
3
3 місце - 7.0
7.0
39
08-Б
Щукін Євгеній
3
3 місце - 7.0
7.0
40
11-Г
Юхновський Дмитро
3
3 місце - 7.0
7.0
41
09-Б
иии
у
участь - 0.3
0.3
42
09-А
Мананніков Нікіта
у
участь - 0.3
0.3
43
10-А
Мащенко Павло
у
участь - 0.3
0.3
44
09-А
Ананьєв Віктор
у
участь - 0.3
0.3
45
10-А
Андрієвський Андрій
у
участь - 0.3
0.3
46
10-А
Вернидуб Михайло
у
участь - 0.3
0.3
47
08-В
Груба Анна
у
участь - 0.3
0.3
48
09-А
Дерієва Аліна
у
участь - 0.3
0.3
49
11-А
Домніцький Максим
у
участь - 0.3
0.3
50
09-А
Забара Олександра
у
участь - 0.3
0.3
51
10-А
Колосов Олег
у
участь - 0.3
0.3
52
09-А
Мацишин Олесь
у
участь - 0.3
0.3
53
09-А
Нагленко Олександр
у
участь - 0.3
0.3
54
10-А
Новицький Петро
у
участь - 0.3
0.3
55
10-А
Новіков Ярослав
у
участь - 0.3
0.3
56
10-А
Огородницький Андрій
у
участь - 0.3
0.3
57
08-В
Олійник Марія
у
участь - 0.3
0.3
58
09-А
Онищенко Анастасія
у
участь - 0.3
0.3
59
11-А
Рачкевич Софія
у
участь - 0.3
0.3
60
10-А
Рогинський Михайло
у
участь - 0.3
0.3
61
08-В
Самойленко Ярослав
у
участь - 0.3
0.3
62
10-А
Серветник Микола
у
участь - 0.3
0.3
63
09-А
Сніжко Євген
у
участь - 0.3
0.3
64
09-А
Таран Максим
у
участь - 0.3
0.3
65
10-А
Троцько Марія
у
участь - 0.3
0.3
66
09-А
Цал-Цалко Владислав
у
участь - 0.3
0.3
67
09-А
Чернявський Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
68
09-А
Юрченко Олег
у
участь - 0.3
0.3
69
08-А
Адаменко Катерина
у
участь - 0.3
0.3
70
08-А
Андрющенко Григорій
у
участь - 0.3
0.3
71
10-Б
Білецький Іван
у
участь - 0.3
0.3
72
08-А
Войтех Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
73
11-Б
Загородня Ганна
у
участь - 0.3
0.3
74
11-Б
Кнопов Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
75
08-А
Короленко Олена
у
участь - 0.3
0.3
76
11-Б
Марченко Галина
у
участь - 0.3
0.3
77
09-Б
Мачехін Володимир
у
участь - 0.3
0.3
78
09-Б
Мельник Олег
у
участь - 0.3
0.3
79
11-Б
Морильов Єгор
у
участь - 0.3
0.3
80
09-Б
Одобеску Владислав
у
участь - 0.3
0.3
81
10-Б
Поліник Сергій
у
участь - 0.3
0.3
82
08-А
Середа Артур
у
участь - 0.3
0.3
83
08-А
Солдатенко Наталія
у
участь - 0.3
0.3
84
11-Б
Харченко Руслан
у
участь - 0.3
0.3
85
09-Б
Хоменко Ігор
у
участь - 0.3
0.3
86
11-Б
Черепахова Катерина
у
участь - 0.3
0.3
87
11-Б
Чернишенко Анастасія
у
участь - 0.3
0.3
88
11-Б
Чесовник Олександр
у
участь - 0.3
0.3
89
11-Б
Яковлєв Микола
у
участь - 0.3
0.3
90
09-Б
Яременко Сергій
у
участь - 0.3
0.3
91
08-В
Бідніченко Артем
у
участь - 0.3
0.3
92
09-В
Векленко Станіслав
у
участь - 0.3
0.3
93
09-В
Дутко Дарій
у
участь - 0.3
0.3
94
09-В
Матеуш Артем
у
участь - 0.3
0.3
95
11-В
Мусієнко Віктор
у
участь - 0.3
0.3
96
08-Б
Паткевич Владислав
у
участь - 0.3
0.3
97
08-Б
Полякова Олена
у
участь - 0.3
0.3
98
11-В
Риков Михайло
у
участь - 0.3
0.3
99
11-В
Солдаткіна Олександра
у
участь - 0.3
0.3
100
08-Б
Суров Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
101
11-В
Іщенко Андрій
у
участь - 0.3
0.3
102
11-Г
Кулій Володимир
у
участь - 0.3
0.3
103
11-Г
Литовченко Устим
у
участь - 0.3
0.3
104
11-Г
Максименко Ярослав
у
участь - 0.3
0.3
105
11-Г
Редчук Марія
у
участь - 0.3
0.3
106
11-Г
Триф'як Микола
у
участь - 0.3
0.3
107
11-Г
Шматко Андрій
у
участь - 0.3
0.3
Міжнародні олімпіади
математика, відбірковий етап
07.05.2010
1
Відкриті олімпіади
13
Русанівського ліцею
09.04.2010
9
ліцею №178
27.04.2010
4
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика
01.04.2010
99
Всеукраїнські олімпіади
математика
20.03.2010
1
Тиждень природничих наук
84
Ммарафон, участь
22.02.2010
32
Ммарафон, підсумок
22.02.2010
11
математична карусель
22.02.2010
41
Міський етап МАН
математика
20.02.2010
13
Міські олімпіади
математика
20.01.2010
107
Шкільний етап МАН
математика
25.12.2009
18
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада
математика, дистанційний етап
20.12.2009
1
Районні олімпіади
математика
05.11.2009
115
Всеукраїнські математичні бої
65
карусель
04.11.2009
5
командна олімпіада
04.11.2009
5
1 тур
04.11.2009
12
2 тур
04.11.2009
13
3 тур
04.11.2009
13
4 тур
04.11.2009
11
5 тур
04.11.2009
6
Фізико-математичний бій міст України
математика
02.11.2009
5
Шкільні олімпіади
математика
01.10.2009
174
Київські математичні бої
185
карусель
19.09.2009
54
командна олімпіада
19.09.2009
32
1 тур
19.09.2009
33
2 тур
19.09.2009
27
3 тур
19.09.2009
28
підсумки
19.09.2009
11
Олімпіада "Перший крок"
математика
15.09.2009
37
Літня школа "Мудра Макітра"
підсумкові оцінки
31.08.2009
20
Особисті інструменти
Вхід до системи
Простори назв
Спеціальна сторінка
Варіанти
Перегляди
Дії
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Рейтинг