Київські математичні бої |
---|
| каруселькарусель
1 | 1 місце | 3 | 2 | 2 місце | 2 | 3 | 3 місце | 1 | у | участь | 0.2 |
| командна командна олімпіада
1 | 1 місце | 6 | 2 | 2 місце | 5 | 3 | 3 місце | 4 | кв | кваліфікація | 3 | у | участь | 0.2 |
| 1 тур1 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 2 тур2 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 3 тур3 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| підсумки підсумки турніру
А1 | 1 місце в группі А | 6 | А2 | 2 місце в группі А | 5 | А3 | 3 місце в группі А | 4 | Б1 | 1 місце в группі Б | 3 | Б2 | 2 місце в группі Б | 2 | Б3 | 3 місце в группі Б | 1 |
| Σ | 1 | 10-ААнаньєв Віктор | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 15.4 |
---|
2 | 10-АДонський Сергій | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 15.4 |
---|
3 | 10-АМацишин Олесь | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 15.4 |
---|
4 | 10-АСеменякін Микола | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 15.4 |
---|
5 | 10-АЧепілко Олександр | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 13.4 |
---|
6 | 10-АЯриш Олександр | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 13.4 |
---|
7 | 10-АЧернявський Дмитро | у участь - 0.2 | | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 5.0 | 9.4 |
---|
8 | 10-АЮрченко Олег | у участь - 0.2 | 1 1 місце - 6.0 | | | п перемога - 2.0 | | 8.2 |
---|
9 | 10-АГоловатюк Артем | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | у участь - 0.2 | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | 6.6 |
---|
10 | 10-АНагленко Олександр | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | у участь - 0.2 | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | 6.6 |
---|
11 | 10-АМулява Ігор | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
12 | 10-АОнищенко Анастасія | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
13 | 10-АТаран Максим | | | | | у участь - 0.2 | | 0.2 |
---|