Рейтинг учнів, 2010 - 2011 (-, математика, фізика, біологія, хімія, астрономія, фізична культура, польська мова, лінгвістика, інформаційні технології, педагогіка і психологія)
Матеріал з Lic145 Rating
Перейти до:
навігація
,
пошук
2008 - 2009
2009 - 2010
2010 - 2011
2011 - 2012
2012 - 2013
2013 - 2014
2014 - 2015
2015 - 2016
2016 - 2017
2017 - 2018
Природнича галузь
Загалом
математика
фізика
хімія
біологія
-
лінгвістика
астрономія
інформаційні технології
польська мова
фізична культура
педагогіка і психологія
2017 - 2018
952.0
10
964.0
6
498.0
4
291.0
3
69.0
2
197.0
3
28.0
2
96.0
4
30.0
2
11.0
2
2016 - 2017
1564.0
13
1173.0
13
806.0
11
391.0
7
147.0
6
194.0
3
8.0
2
10.0
1
2015 - 2016
1295.0
15
836.0
15
701.0
9
487.0
9
189.0
3
142.0
4
68.0
4
15.0
1
2014 - 2015
1759.2
16
844.0
20
627.0
6
549.0
11
91.0
4
9.0
1
7.0
1
8.0
1
2013 - 2014
1140.0
18
944.0
13
582.0
9
428.0
8
207.0
13
2012 - 2013
1207.4
16
901.7
15
842.8
10
432.0
11
519.0
17
13.0
1
0.1
1
2011 - 2012
1820.7
30
897.0
15
910.1
9
456.4
9
437.6
13
69.2
6
2010 - 2011
1669.2
32
747.7
9
731.6
8
668.9
11
444.0
13
124.2
6
2009 - 2010
1699.2
30
1064.4
13
887.2
10
450.3
15
310.0
10
2008 - 2009
1235.6
28
968.3
11
795.1
7
411.9
13
190.8
4
8.6
1
Комп'ютерна галузь
Загалом
інформатика
веб-дизайн
комп'ютерна анімація
комп'ютерна графіка
комп'ютерні науки
програмування
2017 - 2018
407.0
5
18.0
2
7.0
1
8.0
1
2016 - 2017
579.0
16
13.0
1
2015 - 2016
193.0
13
2014 - 2015
214.0
13
2013 - 2014
232.0
11
7.0
1
2012 - 2013
398.6
19
2011 - 2012
190.5
10
52.8
3
33.2
2
29.0
2
4.0
1
2010 - 2011
169.8
6
67.1
3
12.6
2
32.2
2
2009 - 2010
88.5
6
38.0
2
16.3
2
2008 - 2009
165.2
11
61.9
3
24.0
2
12.2
2
Лінгвістична галузь
Загалом
англійська мова
українська мова
зарубіжна література
світова література
німецька мова
російська мова
2017 - 2018
152.0
3
107.0
3
102.0
3
33.0
3
2016 - 2017
193.0
3
168.0
5
73.0
3
32.0
3
5.0
1
2015 - 2016
114.0
3
132.0
4
71.0
3
39.0
3
2014 - 2015
125.0
5
142.0
4
51.0
3
7.0
1
16.0
2
2013 - 2014
157.0
3
116.0
4
82.0
3
8.0
1
2012 - 2013
165.2
4
108.0
4
86.3
3
11.3
2
5.0
1
2011 - 2012
100.6
3
140.4
4
61.0
3
12.0
1
2010 - 2011
110.9
3
80.5
3
96.8
4
8.2
1
7.7
2
2009 - 2010
141.2
4
104.5
4
52.1
4
2008 - 2009
76.6
5
139.6
4
83.9
5
4.7
2
Гуманітарна галузь
Загалом
географія
історія
економіка
правознавство
екологія
образотворче мистецтво
2017 - 2018
83.0
3
76.0
3
23.0
3
22.0
3
12.0
1
2016 - 2017
98.0
3
45.0
3
52.0
4
21.0
2
35.0
2
8.0
1
2015 - 2016
65.0
4
38.0
2
60.0
5
1.0
1
28.0
2
2014 - 2015
46.0
4
67.0
3
14.0
2
2013 - 2014
101.0
5
34.0
2
22.0
2
2012 - 2013
100.8
4
46.0
5
31.7
3
23.6
2
2011 - 2012
69.6
5
54.3
4
49.2
3
7.9
2
2010 - 2011
220.3
5
77.2
4
54.2
3
7.9
2
2009 - 2010
78.7
3
97.7
5
24.2
3
2008 - 2009
127.0
3
57.5
5
19.1
3
08:
А
(29)
Б
(27)
В
(32)
09:
А
(22)
Б
(27)
В
(26)
Г
(26)
10:
А
(25)
Б
(27)
В
(27)
Г
(24)
11:
А
(27)
Б
(17)
Шкільний етап МАН
хімія
хімія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
біологія
біологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
математик
математика
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
фізика, т
фізика, техніка
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
екологія
екологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
психологі
психологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
Σ
1
09-А
Лебіга Ольга
1
1 місце - 5.0
1
1 місце - 5.0
2
2 місце - 3.0
13.0
2
10-В
Декрет Маргарита
1
1 місце - 5.0
1
1 місце - 5.0
10.0
3
10-А
Семенякін Микола
1
1 місце - 5.0
2
2 місце - 3.0
8.0
4
10-Г
Чейпеш Євгенія
2
2 місце - 3.0
1
1 місце - 5.0
8.0
5
10-А
Онищенко Анастасія
2
2 місце - 3.0
2
2 місце - 3.0
6.0
6
10-В
Герасименко Ярослав
2
2 місце - 3.0
2
2 місце - 3.0
6.0
7
08-В
Гуленко Олександра
у
участь - 1.0
1
1 місце - 5.0
6.0
8
09-А
Поставніча Олександра
3
3 місце - 2.0
2
2 місце - 3.0
5.0
9
09-В
Руденко Андрій
3
3 місце - 2.0
2
2 місце - 3.0
5.0
10
08-А
Бугайчук Вероніка
1
1 місце - 5.0
5.0
11
09-Г
Клочан Марія
1
1 місце - 5.0
5.0
12
08-А
Терещенко Єгор
1
1 місце - 5.0
5.0
13
09-Г
Прибильська Марія
1
1 місце - 5.0
5.0
14
08-А
Гавриленко Іван
1
1 місце - 5.0
5.0
15
11-А
Марченко Марія
1
1 місце - 5.0
5.0
16
10-А
Мацишин Олесь
1
1 місце - 5.0
5.0
17
11-А
Нагорна Оксана
1
1 місце - 5.0
5.0
18
08-А
Паламарчук Серафима
1
1 місце - 5.0
5.0
19
09-Б
Вєдєнєєв В’ячеслав
1
1 місце - 5.0
5.0
20
11-Б
Давидов Олександр
1
1 місце - 5.0
5.0
21
09-Б
Жаров Микита
1
1 місце - 5.0
5.0
22
09-Б
Короленко Олена
1
1 місце - 5.0
5.0
23
09-Б
Шумлянський Дмитро
1
1 місце - 5.0
5.0
24
08-В
Бузинний Олександр
1
1 місце - 5.0
5.0
25
10-В
Дутко Дарій
1
1 місце - 5.0
5.0
26
10-В
Звєрєва Катерина
1
1 місце - 5.0
5.0
27
09-В
Панчук Ірина
1
1 місце - 5.0
5.0
28
09-В
Роюк Катерина
1
1 місце - 5.0
5.0
29
08-В
Скиба Андрій
1
1 місце - 5.0
5.0
30
09-В
Терещенко Олександра
1
1 місце - 5.0
5.0
31
09-В
Теслюк Тетяна
1
1 місце - 5.0
5.0
32
09-А
Чжен Олександр
1
1 місце - 5.0
5.0
33
09-В
Щукін Євгеній
1
1 місце - 5.0
5.0
34
09-Г
Охріменко Марина
1
1 місце - 5.0
5.0
35
10-Г
Плешакова Олександра
1
1 місце - 5.0
5.0
36
10-Г
Євдокимова Тетяна
1
1 місце - 5.0
5.0
37
10-В
Сягайло Тетяна
3
3 місце - 2.0
3
3 місце - 2.0
4.0
38
10-Г
Янг Олександра-Вікторія
у
участь - 1.0
2
2 місце - 3.0
4.0
39
08-А
Байкова Катерина
2
2 місце - 3.0
3.0
40
08-А
Кобзар Андрій
2
2 місце - 3.0
3.0
41
08-А
Митрофанов Вадим
2
2 місце - 3.0
3.0
42
08-А
Нечаєва Анна
2
2 місце - 3.0
3.0
43
10-Б
Камкова Юлія
2
2 місце - 3.0
3.0
44
08-Б
Мехед Марія
2
2 місце - 3.0
3.0
45
10-Б
Ігнатенко Вікторія
2
2 місце - 3.0
3.0
46
10-В
Гордовський Денис
2
2 місце - 3.0
3.0
47
10-В
Желяк Максим
2
2 місце - 3.0
3.0
48
10-В
Зінченко Ігор
2
2 місце - 3.0
3.0
49
09-В
Колесник Валерія
2
2 місце - 3.0
3.0
50
10-В
Матеуш Артем
2
2 місце - 3.0
3.0
51
09-В
Подчешинська Дар’я
2
2 місце - 3.0
3.0
52
09-В
Полякова Олена
2
2 місце - 3.0
3.0
53
10-В
Попова Віра
2
2 місце - 3.0
3.0
54
10-В
Єгоров Дмитро
2
2 місце - 3.0
3.0
55
08-В
Іванова Людмила
2
2 місце - 3.0
3.0
56
09-Г
Камінська Ольга
2
2 місце - 3.0
3.0
57
09-Г
Новохацька Марія
2
2 місце - 3.0
3.0
58
10-В
Паламарчук Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
59
09-А
Груба Анна
3
3 місце - 2.0
2.0
60
10-А
Донський Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
61
09-А
Дядечко Марія
3
3 місце - 2.0
2.0
62
08-А
Орєхов Дмитро
3
3 місце - 2.0
2.0
63
09-А
Попович Євген
3
3 місце - 2.0
2.0
64
08-А
Шевченко Олена
3
3 місце - 2.0
2.0
65
11-Б
Третьяков Даніїл
3
3 місце - 2.0
2.0
66
09-Б
Черевко Ілля
3
3 місце - 2.0
2.0
67
09-В
Суров Дмитро
3
3 місце - 2.0
2.0
68
10-В
Ткачов Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
69
09-Г
Коваленко Анна
3
3 місце - 2.0
2.0
70
10-Г
Михайлич Микола
3
3 місце - 2.0
2.0
71
10-Г
Селезньов Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
72
09-Г
Дендерук Дарина
у
участь - 1.0
1.0
73
08-А
Рутицький Євгеній
у
участь - 1.0
1.0
74
08-А
Байков Михайло
у
участь - 1.0
1.0
75
08-А
Бойко Юрій
у
участь - 1.0
1.0
76
10-А
Гайденко Катерина
у
участь - 1.0
1.0
77
08-А
Кізема Дмитро
у
участь - 1.0
1.0
78
08-А
Семешко Юрій
у
участь - 1.0
1.0
79
10-А
Таран Максим
у
участь - 1.0
1.0
80
08-А
Хохлов Христофор
у
участь - 1.0
1.0
81
08-А
Чернявський Максим
у
участь - 1.0
1.0
82
08-А
Іванова Анастасія
у
участь - 1.0
1.0
83
10-Б
Хівренко Вікторія
у
участь - 1.0
1.0
84
08-В
Бугай Анна
у
участь - 1.0
1.0
85
08-В
Рудий Михайло
у
участь - 1.0
1.0
86
08-В
Сівкович Павло
у
участь - 1.0
1.0
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"
12
участь
07.05.2011
10
олімпіада з фізики
07.05.2011
1
олімпіада з математики
07.05.2011
1
Міжнародні олімпіади
5
хімія
07.05.2011
1
робототехніка, WROBO
07.05.2011
1
астрономія
07.05.2011
1
математика
07.05.2011
1
Менделеєвська, хімія
07.05.2011
1
Всеукраїнські олімпіади
13
студентська, астрономія і астрофізика
08.04.2011
1
хімія
28.03.2011
5
фізика
28.03.2011
3
біологія
28.03.2011
1
астрономія
28.03.2011
1
робототехніка
28.03.2011
1
математика
28.03.2011
1
Ukrainian BEST Engineering Competition
категорія "Team Design"
04.04.2011
8
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика
01.04.2011
115
Всеукраїнський етап МАН
екологія
30.03.2011
2
Конкурс Intel-ISEF
20
Intel-Техно Україна
29.03.2011
8
Intel-Еко Україна
29.03.2011
7
спеціальні відзнаки
29.03.2011
3
Міжнародний фінал, Лос-Анжелес
29.03.2011
2
Stockholm Junior Water Prize
Український юнацький водний приз
29.03.2011
2
Міський етап МАН
84
хімія
21.03.2011
20
біологія
21.03.2011
19
фізика
21.03.2011
15
екологія
21.03.2011
14
математика
21.03.2011
11
психологія
21.03.2011
4
астрономія
21.03.2011
1
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада
дистанційний етап
25.02.2011
1
Тиждень природничих наук
34
Ммарафон, підсумок
22.02.2011
12
Ммарафон, участь
22.02.2011
22
Міські олімпіади
343
математика
01.02.2011
127
фізика
01.02.2011
115
хімія
01.02.2011
52
біологія
01.02.2011
41
астрономія
01.02.2011
8
Шкільний етап МАН
98
хімія
25.12.2010
23
біологія
25.12.2010
22
математика
25.12.2010
20
фізика, техніка
25.12.2010
17
екологія
25.12.2010
12
психологія
25.12.2010
4
Чемпіонати
чемпіонат ліцею з Го
04.12.2010
3
Всеукраїнська науково-технічна виставка "Майбутнє України"
результати участі
01.12.2010
1
Районні олімпіади
379
математика
15.11.2010
128
фізика
15.11.2010
106
хімія
15.11.2010
76
біологія
15.11.2010
45
астрономія
15.11.2010
24
Всеукраїнський конкурс "Мирний космос"
підсумки конкурсу
11.11.2010
11
Всеукраїнський турнір юних математиків
5
особисті здобутки
05.11.2010
1
результати команди
05.11.2010
4
Всеукраїнські математичні бої
142
карусель
04.11.2010
17
командна олімпіада
04.11.2010
17
1 тур
04.11.2010
16
2 тур
04.11.2010
16
3 тур
04.11.2010
17
4 тур
04.11.2010
17
усна особиста олімпіада
04.11.2010
12
підсумки турніру
04.11.2010
13
карусель
04.11.2010
17
Фізико-математичний бій міст України
22
командна першість
02.11.2010
11
фізика
02.11.2010
6
математика
02.11.2010
5
Шкільні олімпіади
523
математика
20.10.2010
161
хімія
20.10.2010
157
фізика
20.10.2010
116
біологія
20.10.2010
89
Київські математичні бої
282
карусель
19.09.2010
82
командна олімпіада
19.09.2010
52
1 тур
19.09.2010
37
2 тур
19.09.2010
33
3 тур
19.09.2010
41
підсумки турніру
19.09.2010
37
Олімпіада "Перший крок"
108
математика
10.09.2010
68
фізика
10.09.2010
40
Літня школа "Мудра Макітра"
підсумкові оцінки
31.08.2010
37
Особисті інструменти
Вхід до системи
Простори назв
Спеціальна сторінка
Варіанти
Перегляди
Дії
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Рейтинг