Рейтинг учнів, 2011 - 2012 (хімія)
Матеріал з Lic145 Rating
Перейти до:
навігація
,
пошук
2008 - 2009
2009 - 2010
2010 - 2011
2011 - 2012
2012 - 2013
2013 - 2014
2014 - 2015
2015 - 2016
2016 - 2017
2017 - 2018
Природнича галузь
Загалом
математика
фізика
хімія
біологія
-
лінгвістика
астрономія
інформаційні технології
польська мова
фізична культура
педагогіка і психологія
2017 - 2018
952.0
10
964.0
6
498.0
4
291.0
3
69.0
2
197.0
3
28.0
2
96.0
4
30.0
2
11.0
2
2016 - 2017
1564.0
13
1173.0
13
806.0
11
391.0
7
147.0
6
194.0
3
8.0
2
10.0
1
2015 - 2016
1295.0
15
836.0
15
701.0
9
487.0
9
189.0
3
142.0
4
68.0
4
15.0
1
2014 - 2015
1759.2
16
844.0
20
627.0
6
549.0
11
91.0
4
9.0
1
7.0
1
8.0
1
2013 - 2014
1140.0
18
944.0
13
582.0
9
428.0
8
207.0
13
2012 - 2013
1207.4
16
901.7
15
842.8
10
432.0
11
519.0
17
13.0
1
0.1
1
2011 - 2012
1820.7
30
897.0
15
910.1
9
456.4
9
437.6
13
69.2
6
2010 - 2011
1669.2
32
747.7
9
731.6
8
668.9
11
444.0
13
124.2
6
2009 - 2010
1699.2
30
1064.4
13
887.2
10
450.3
15
310.0
10
2008 - 2009
1235.6
28
968.3
11
795.1
7
411.9
13
190.8
4
8.6
1
Комп'ютерна галузь
Загалом
інформатика
веб-дизайн
комп'ютерна анімація
комп'ютерна графіка
комп'ютерні науки
програмування
2017 - 2018
407.0
5
18.0
2
7.0
1
8.0
1
2016 - 2017
579.0
16
13.0
1
2015 - 2016
193.0
13
2014 - 2015
214.0
13
2013 - 2014
232.0
11
7.0
1
2012 - 2013
398.6
19
2011 - 2012
190.5
10
52.8
3
33.2
2
29.0
2
4.0
1
2010 - 2011
169.8
6
67.1
3
12.6
2
32.2
2
2009 - 2010
88.5
6
38.0
2
16.3
2
2008 - 2009
165.2
11
61.9
3
24.0
2
12.2
2
Лінгвістична галузь
Загалом
англійська мова
українська мова
зарубіжна література
світова література
німецька мова
російська мова
2017 - 2018
152.0
3
107.0
3
102.0
3
33.0
3
2016 - 2017
193.0
3
168.0
5
73.0
3
32.0
3
5.0
1
2015 - 2016
114.0
3
132.0
4
71.0
3
39.0
3
2014 - 2015
125.0
5
142.0
4
51.0
3
7.0
1
16.0
2
2013 - 2014
157.0
3
116.0
4
82.0
3
8.0
1
2012 - 2013
165.2
4
108.0
4
86.3
3
11.3
2
5.0
1
2011 - 2012
100.6
3
140.4
4
61.0
3
12.0
1
2010 - 2011
110.9
3
80.5
3
96.8
4
8.2
1
7.7
2
2009 - 2010
141.2
4
104.5
4
52.1
4
2008 - 2009
76.6
5
139.6
4
83.9
5
4.7
2
Гуманітарна галузь
Загалом
географія
історія
економіка
правознавство
екологія
образотворче мистецтво
2017 - 2018
83.0
3
76.0
3
23.0
3
22.0
3
12.0
1
2016 - 2017
98.0
3
45.0
3
52.0
4
21.0
2
35.0
2
8.0
1
2015 - 2016
65.0
4
38.0
2
60.0
5
1.0
1
28.0
2
2014 - 2015
46.0
4
67.0
3
14.0
2
2013 - 2014
101.0
5
34.0
2
22.0
2
2012 - 2013
100.8
4
46.0
5
31.7
3
23.6
2
2011 - 2012
69.6
5
54.3
4
49.2
3
7.9
2
2010 - 2011
220.3
5
77.2
4
54.2
3
7.9
2
2009 - 2010
78.7
3
97.7
5
24.2
3
2008 - 2009
127.0
3
57.5
5
19.1
3
08:
А
(17)
Б
(10)
09:
А
(22)
Б
(19)
В
(25)
Г
(6)
10:
А
(11)
Б
(17)
В
(15)
Г
(3)
11:
А
(2)
Б
(3)
В
(15)
Г
(3)
Шкільні олімпіади
хімія
хімія
1
1 місце
4
2
2 місце
2
3
3 місце
1
у
участь
0.1
Σ
1
08-А
Погорєлова Анастасія
1
1 місце - 4.0
4.0
2
09-А
Хохлов Христофор
1
1 місце - 4.0
4.0
3
08-Б
Женчук Олексій
1
1 місце - 4.0
4.0
4
11-В
Дутко Дарій
1
1 місце - 4.0
4.0
5
11-В
Матеуш Артем
1
1 місце - 4.0
4.0
6
10-В
Смирнов Владислав
1
1 місце - 4.0
4.0
7
10-В
Чжен Олександр
1
1 місце - 4.0
4.0
8
10-В
Щукін Євгеній
1
1 місце - 4.0
4.0
9
09-Г
Бондар Олена
1
1 місце - 4.0
4.0
10
09-Г
Венедіктова Ксенія
1
1 місце - 4.0
4.0
11
08-А
Хотяїнцева Наталія
2
2 місце - 2.0
2.0
12
08-Б
Бойко Андрій
2
2 місце - 2.0
2.0
13
08-Б
Кисельов Ігор
2
2 місце - 2.0
2.0
14
09-А
Терещенко Єгор
2
2 місце - 2.0
2.0
15
08-А
Коляденко Павло
2
2 місце - 2.0
2.0
16
09-А
Кізема Дмитро
2
2 місце - 2.0
2.0
17
08-А
Матлаєв Іван
2
2 місце - 2.0
2.0
18
09-А
Мельник Олексій
2
2 місце - 2.0
2.0
19
09-А
Орєхов Дмитро
2
2 місце - 2.0
2.0
20
08-Б
Жур Іван
2
2 місце - 2.0
2.0
21
10-Б
Короленко Олена
2
2 місце - 2.0
2.0
22
10-Б
Пилягін Даниїл
2
2 місце - 2.0
2.0
23
10-Б
Солдатенко Наталія
2
2 місце - 2.0
2.0
24
10-Б
Шумлянський Дмитро
2
2 місце - 2.0
2.0
25
09-В
Гуленко Олександра
2
2 місце - 2.0
2.0
26
11-В
Декрет Маргарита
2
2 місце - 2.0
2.0
27
11-В
Звєрєва Катерина
2
2 місце - 2.0
2.0
28
11-В
Попова Віра
2
2 місце - 2.0
2.0
29
10-В
Слинько Платон
2
2 місце - 2.0
2.0
30
11-В
Ткачов Сергій
2
2 місце - 2.0
2.0
31
09-В
Шилкова Марина
2
2 місце - 2.0
2.0
32
09-Г
Лочман Ярослава
2
2 місце - 2.0
2.0
33
08-А
Сапальов Владислав
3
3 місце - 1.0
1.0
34
10-А
Дядечко Марія
3
3 місце - 1.0
1.0
35
08-А
Завертиленко Яків
3
3 місце - 1.0
1.0
36
10-А
Зацепін Олексій
3
3 місце - 1.0
1.0
37
10-А
Лебіга Ольга
3
3 місце - 1.0
1.0
38
10-А
Самойленко Ярослав
3
3 місце - 1.0
1.0
39
10-А
Самосватов Олександр
3
3 місце - 1.0
1.0
40
08-А
Стець Сергій
3
3 місце - 1.0
1.0
41
10-Б
Адаменко Катерина
3
3 місце - 1.0
1.0
42
10-Б
Войтех Дмитро
3
3 місце - 1.0
1.0
43
10-Б
Матвієнко Олександр
3
3 місце - 1.0
1.0
44
09-Б
Різаєв Євген
3
3 місце - 1.0
1.0
45
08-Б
Шаульський Костянтин
3
3 місце - 1.0
1.0
46
09-В
Бойчук Таїсія
3
3 місце - 1.0
1.0
47
11-В
Бокарєв Богдан
3
3 місце - 1.0
1.0
48
09-В
Бугай Анна
3
3 місце - 1.0
1.0
49
09-В
Дранговський Назар
3
3 місце - 1.0
1.0
50
08-А
Жданова Ярина
3
3 місце - 1.0
1.0
51
11-В
Желяк Максим
3
3 місце - 1.0
1.0
52
11-В
Коваленко Таїсія
3
3 місце - 1.0
1.0
53
11-В
Кондрашин Євген
3
3 місце - 1.0
1.0
54
10-В
Мулява Галина
3
3 місце - 1.0
1.0
55
10-В
Мулява Ольга
3
3 місце - 1.0
1.0
56
11-В
Міщенко Роман
3
3 місце - 1.0
1.0
57
10-В
Панчук Ірина
3
3 місце - 1.0
1.0
58
10-Г
Пасічник Олександр
3
3 місце - 1.0
1.0
59
11-В
Петренко Георгій
3
3 місце - 1.0
1.0
60
10-В
Пономаренко Юрій
3
3 місце - 1.0
1.0
61
11-В
Сягайло Тетяна
3
3 місце - 1.0
1.0
62
11-В
Шведун Максим
3
3 місце - 1.0
1.0
63
10-Г
Боцко Максим
3
3 місце - 1.0
1.0
64
09-Г
Гончаренко Анастасія
3
3 місце - 1.0
1.0
65
10-Г
Єфремов Костянтин
3
3 місце - 1.0
1.0
66
09-Б
Гайденко Іван
у
участь - 0.1
0.1
67
09-В
Гніздюх Петро
у
участь - 0.1
0.1
68
09-В
Плахова Дар'я
у
участь - 0.1
0.1
69
09-В
Чубук Владислава
у
участь - 0.1
0.1
70
09-А
Овчаренко Марія
у
участь - 0.1
0.1
71
10-Б
Кузьмін Олексій
у
участь - 0.1
0.1
72
10-Б
Чалієнко Євгеній
у
участь - 0.1
0.1
73
09-А
Байков Михайло
у
участь - 0.1
0.1
74
09-А
Бойко Валерій
у
участь - 0.1
0.1
75
09-А
Бойко Юрій
у
участь - 0.1
0.1
76
10-А
Бургазлій Станіслав
у
участь - 0.1
0.1
77
09-В
Вахтель Тереза
у
участь - 0.1
0.1
78
08-А
Гарасюта Валерій
у
участь - 0.1
0.1
79
10-А
Груба Анна
у
участь - 0.1
0.1
80
09-А
Кобзар Андрій
у
участь - 0.1
0.1
81
08-А
Комарчук Іван
у
участь - 0.1
0.1
82
09-А
Коротка Дарія
у
участь - 0.1
0.1
83
08-А
Литвиненко Микита
у
участь - 0.1
0.1
84
08-А
Макоревич Віталіна
у
участь - 0.1
0.1
85
08-А
Матюх Антон
у
участь - 0.1
0.1
86
09-А
Нечаєва Анна
у
участь - 0.1
0.1
87
09-А
Паламарчук Серафима
у
участь - 0.1
0.1
88
09-А
Романюк Дмитро
у
участь - 0.1
0.1
89
10-А
Самосватов Кирило
у
участь - 0.1
0.1
90
10-А
Тищенко Антон
у
участь - 0.1
0.1
91
08-А
Цирульнєв Олександр
у
участь - 0.1
0.1
92
09-А
Чернявський Максим
у
участь - 0.1
0.1
93
09-А
Шевченко Олена
у
участь - 0.1
0.1
94
09-А
Шестакова Анастасія
у
участь - 0.1
0.1
95
10-А
Шкварніков Сергій
у
участь - 0.1
0.1
96
09-А
Іванова Анастасія
у
участь - 0.1
0.1
97
10-Б
Андрющенко Григорій
у
участь - 0.1
0.1
98
09-Б
Волевач Іван
у
участь - 0.1
0.1
99
10-Б
Воскресенський Максим
у
участь - 0.1
0.1
100
09-Б
Горняк Ксенія
у
участь - 0.1
0.1
101
09-Б
Горняк Ольга
у
участь - 0.1
0.1
102
09-Б
Жмендак Іван
у
участь - 0.1
0.1
103
09-Б
Кирильчук Олексій
у
участь - 0.1
0.1
104
08-А
Купраш Кирило
у
участь - 0.1
0.1
105
09-Б
Марич Володимир
у
участь - 0.1
0.1
106
09-Б
Маркевич Маргарита
у
участь - 0.1
0.1
107
09-Б
Махоткіна Анастасія
у
участь - 0.1
0.1
108
09-Б
Машталер Ганна
у
участь - 0.1
0.1
109
09-Б
Мехед Марія
у
участь - 0.1
0.1
110
09-Б
Мітюхін Дмитро
у
участь - 0.1
0.1
111
09-Б
Одноволик Майя
у
участь - 0.1
0.1
112
10-Б
Пономаренко Тетяна
у
участь - 0.1
0.1
113
10-Б
Пшедзял Ярослав
у
участь - 0.1
0.1
114
09-Б
Пєров Олександр
у
участь - 0.1
0.1
115
10-Б
Рольська Владислава
у
участь - 0.1
0.1
116
10-Б
Середа Артур
у
участь - 0.1
0.1
117
09-Б
Сучков Валентин
у
участь - 0.1
0.1
118
09-Б
Худяков Антон
у
участь - 0.1
0.1
119
09-Б
Чаплигін Костянтин
у
участь - 0.1
0.1
120
10-Б
Черевко Ілля
у
участь - 0.1
0.1
121
09-В
Бузинний Олександр
у
участь - 0.1
0.1
122
09-В
Канюк Мікловш
у
участь - 0.1
0.1
123
09-В
Корпан Олег
у
участь - 0.1
0.1
124
09-В
Кудін Дмитро
у
участь - 0.1
0.1
125
09-В
Кулінич Владислав
у
участь - 0.1
0.1
126
09-В
Максименко Олександр
у
участь - 0.1
0.1
127
09-В
Микула Богдан
у
участь - 0.1
0.1
128
09-В
Рудий Михайло
у
участь - 0.1
0.1
129
09-В
Рябченко Богдан
у
участь - 0.1
0.1
130
09-В
Сівкович Павло
у
участь - 0.1
0.1
131
09-В
Ткаченко Костянтин
у
участь - 0.1
0.1
132
09-В
Шатик Катерина
у
участь - 0.1
0.1
133
09-В
Яковлев Олексій
у
участь - 0.1
0.1
134
09-В
Іванова Людмила
у
участь - 0.1
0.1
Конкурс екологічних проектів INESPO
3
підсумки національного етапу
12.03.2012
2
міжнародний фінал
19.06.2012
1
Всеукраїнський етап МАН
хімія
10.04.2012
1
Всеукраїнські олімпіади
хімія
01.04.2012
7
Міські олімпіади
хімія
17.03.2012
44
Міський етап МАН
хімія
17.03.2012
17
Шкільний етап МАН
хімія
20.01.2012
27
Районні олімпіади
хімія
12.11.2011
82
Шкільні олімпіади
хімія
01.10.2011
134
Особисті інструменти
Вхід до системи
Простори назв
Спеціальна сторінка
Варіанти
Перегляди
Дії
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Рейтинг