Київські математичні бої |
---|
| 2 тур2 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 4 тур4 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| підсумки турнірупідсумки турніру
А1 | 1 місце в группі А | 10 | А2 | 2 місце в группі А | 8 | А3 | 3 місце в группі А | 6 | Б1 | 1 місце в группі Б | 3 | Б2 | 2 місце в группі Б | 2 | Б3 | 3 місце в группі Б | 1 |
| 1 тур1 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 3 тур3 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| Σ | 1 | 09-АХотяїнцева Наталія | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
2 | 09-АГригор’єв Нікіта | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
3 | 09-АКоляденко Павло | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
4 | 09-БЖенчук Олексій | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
5 | 09-БЖур Іван | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
6 | 09-ВКарпенко Ілля | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.2 |
---|
7 | 09-АКулініч Ігор | | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 14.0 |
---|
8 | 09-АГарасюта Валерій | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | | 12.2 |
---|
9 | 09-АОлійник Дарина | у участь - 0.2 | | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 12.2 |
---|
10 | 09-АІляш Кароліна | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | | 12.2 |
---|
11 | 09-БКопейко Анна | | | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 12.0 |
---|
12 | 09-БДовгань Олександр | | п перемога - 2.0 | А2 2 місце в группі А - 8.0 | | п перемога - 2.0 | 12.0 |
---|
13 | 08-АГайович Богдан | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
14 | 08-АСтепанюк Марія | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
15 | 08-АТишко Ростислав | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
16 | 08-ВЄлагін Володимир | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
17 | 08-БУшеренко Роман | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
18 | 08-БХорьков Дарій | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
19 | 08-БЄвсейцев Андрій | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 11.0 |
---|
20 | 09-АВасильєв Володимир | у участь - 0.2 | | А2 2 місце в группі А - 8.0 | п перемога - 2.0 | | 10.2 |
---|
21 | 10-АБайкова Катерина | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
22 | 10-АМельник Олексій | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
23 | 10-АМитрофанов Вадим | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
24 | 10-АОрєхов Дмитро | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
25 | 11-АПопович Євген | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
26 | 10-АШевченко Олена | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.2 |
---|
27 | 08-АЄфанов Павло | п перемога - 2.0 | | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.0 |
---|
28 | 11-БГорох Олена | | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.0 |
---|
29 | 08-ВРоманюк Радан | п перемога - 2.0 | | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | 9.0 |
---|
30 | 08-АДмитренко Віталій | | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | | п перемога - 2.0 | 7.0 |
---|
31 | 11-АЛебіга Ольга | | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | | 7.0 |
---|
32 | 08-БКовтуненко Костянтин | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | | | 7.0 |
---|
33 | 08-БСоломаха Владислав | | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | п перемога - 2.0 | | 7.0 |
---|
34 | 11-ВЩукін Євгеній | | п перемога - 2.0 | Б1 1 місце в группі Б - 3.0 | | п перемога - 2.0 | 7.0 |
---|
35 | 08-АКошіль Михайло | п перемога - 2.0 | п перемога - 2.0 | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 6.4 |
---|
36 | 08-АКозловський Ілля | п перемога - 2.0 | | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 4.4 |
---|
37 | 08-АПравдивий Олександр | п перемога - 2.0 | | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 4.4 |
---|
38 | 08-БТокарєв Микита | | п перемога - 2.0 | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 4.4 |
---|
39 | 08-ВГольцов Ілля | | п перемога - 2.0 | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 4.4 |
---|
40 | 11-АОлійник Марія | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.6 |
---|
41 | 11-АСамосватов Кирило | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.6 |
---|
42 | 11-АСамосватов Олександр | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.6 |
---|
43 | 11-АЮтушуй Михайло | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.6 |
---|
44 | 10-ВКудін Дмитро | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.6 |
---|
45 | 08-АГлавацький Денис | | | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.4 |
---|
46 | 08-БРадченко Павло | | | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.4 |
---|
47 | 11-АГруба Анна | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | у участь - 0.2 | | 2.4 |
---|
48 | 11-АЗацепін Олексій | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | | | у участь - 0.2 | 2.4 |
---|
49 | 08-АКостюченко Данило | | | Б2 2 місце в группі Б - 2.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | 2.4 |
---|
50 | 09-БХаритончук Ірина | | п перемога - 2.0 | | | | 2.0 |
---|
51 | 08-ВМельник Анастасія | | | | п перемога - 2.0 | | 2.0 |
---|
52 | 10-ГБлохін Єгор | у участь - 0.2 | | | у участь - 0.2 | | 0.4 |
---|
53 | 08-АТрубін Володимир | | | | | у участь - 0.2 | 0.2 |
---|
54 | 08-ВКравець Іван | | | | у участь - 0.2 | | 0.2 |
---|
55 | 09-АКомарчук Іван | у участь - 0.2 | | | | | 0.2 |
---|
56 | 08-АШмігідін Михайло | | | | | у участь - 0.2 | 0.2 |
---|
57 | 10-АІванова Анастасія | | | | у участь - 0.2 | | 0.2 |
---|
58 | 08-ВЛовейкін Данило | | | | у участь - 0.2 | | 0.2 |
---|
59 | 09-ВМельниченко Денис | у участь - 0.2 | | | | | 0.2 |
---|