Рейтинг учнів, 2014 - 2015 (-, математика, фізика, біологія, хімія, астрономія, фізична культура, польська мова, лінгвістика, інформаційні технології, педагогіка і психологія)

Матеріал з Lic145 Rating

Перейти до: навігація, пошук
2008 - 20092009 - 20102010 - 20112011 - 20122012 - 20132013 - 20142014 - 20152015 - 20162016 - 20172017 - 2018
Природнича галузь
Загаломматематикафізикахіміябіологія-лінгвістикаастрономіяінформаційні технологіїпольська мовафізична культурапедагогіка і психологія
2017 - 2018952.0 10964.0 6498.0 4291.0 369.0 2197.0 328.0 296.0 430.0 2 11.0 2
2016 - 20171564.0 131173.0 13806.0 11391.0 7147.0 6194.0 38.0 2 10.0 1
2015 - 20161295.0 15836.0 15701.0 9487.0 9189.0 3142.0 468.0 4 15.0 1
2014 - 20151759.2 16844.0 20627.0 6549.0 1191.0 4 9.0 1 7.0 18.0 1
2013 - 20141140.0 18944.0 13582.0 9428.0 8207.0 13
2012 - 20131207.4 16901.7 15842.8 10432.0 11519.0 17 13.0 1 0.1 1
2011 - 20121820.7 30897.0 15910.1 9456.4 9437.6 13 69.2 6
2010 - 20111669.2 32747.7 9731.6 8668.9 11444.0 13 124.2 6
2009 - 20101699.2 301064.4 13887.2 10450.3 15310.0 10
2008 - 20091235.6 28968.3 11795.1 7411.9 13190.8 4 8.6 1
Комп'ютерна галузь
Загаломінформатикавеб-дизайнкомп'ютерна анімаціякомп'ютерна графікакомп'ютерні наукипрограмування
2017 - 2018407.0 518.0 27.0 18.0 1
2016 - 2017579.0 1613.0 1
2015 - 2016193.0 13
2014 - 2015214.0 13
2013 - 2014232.0 11 7.0 1
2012 - 2013398.6 19
2011 - 2012190.5 1052.8 333.2 229.0 2 4.0 1
2010 - 2011169.8 667.1 312.6 232.2 2
2009 - 201088.5 638.0 216.3 2
2008 - 2009165.2 1161.9 324.0 212.2 2
Лінгвістична галузь
Загаломанглійська моваукраїнська мовазарубіжна літературасвітова літературанімецька моваросійська мова
2017 - 2018152.0 3107.0 3102.0 3 33.0 3
2016 - 2017193.0 3168.0 573.0 3 32.0 35.0 1
2015 - 2016114.0 3132.0 471.0 3 39.0 3
2014 - 2015125.0 5142.0 4 51.0 37.0 116.0 2
2013 - 2014157.0 3116.0 4 82.0 38.0 1
2012 - 2013165.2 4108.0 4 86.3 311.3 25.0 1
2011 - 2012100.6 3140.4 4 61.0 312.0 1
2010 - 2011110.9 380.5 3 96.8 48.2 17.7 2
2009 - 2010141.2 4104.5 4 52.1 4
2008 - 200976.6 5139.6 4 83.9 5 4.7 2
Гуманітарна галузь
Загаломгеографіяісторіяекономікаправознавствоекологіяобразотворче мистецтво
2017 - 201883.0 376.0 323.0 322.0 3 12.0 1
2016 - 201798.0 345.0 352.0 421.0 235.0 28.0 1
2015 - 201665.0 438.0 260.0 51.0 1 28.0 2
2014 - 201546.0 467.0 3 14.0 2
2013 - 2014101.0 5 34.0 2 22.0 2
2012 - 2013100.8 446.0 5 31.7 3 23.6 2
2011 - 201269.6 554.3 4 49.2 3 7.9 2
2010 - 2011220.3 577.2 4 54.2 3 7.9 2
2009 - 201078.7 397.7 5 24.2 3
2008 - 2009127.0 357.5 5 19.1 3
08:А (27)Б (17)В (19)
09:А (24)Б (24)В (20)Г (9)
10:А (12)Б (13)В (11)
11:А (10)Б (7)В (13)
Міські олімпіади
математика
математика
11 місце10
22 місце8
33 місце7
уучасть0.3
фізика
фізика
11 місце10
22 місце8
33 місце7
уучасть0.3
біологія
біологія
11 місце10
22 місце8
33 місце7
уучасть0.3
хімія
хімія
11 місце10
22 місце8
33 місце7
уучасть0.3
польська мова
польська мова
11 місце10
22 місце8
33 місце7
уучасть0.3
Σ
108-АНечаєва Вероніка3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
30.0
208-АПотьомкін Лев2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
1
1 місце - 10.0
28.0
309-ВРайчев Олександр3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
25.0
409-БДимура Софія3
3 місце - 7.0
1
1 місце - 10.0
3
3 місце - 7.0
24.0
509-ААхметов Владислав2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
23.0
611-АОлійник Дарина3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
21.0
709-ВФіль Юлія1
1 місце - 10.0
1
1 місце - 10.0
20.0
811-АГригор’єв Нікіта2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
18.0
908-ВБілокур Михайло2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
18.0
1010-ВГусак Тетяна2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
18.0
1109-АЧорний Ігор3
3 місце - 7.0
1
1 місце - 10.0
17.0
1208-БЦубін Софія3
3 місце - 7.0
1
1 місце - 10.0
17.0
1309-ВКузьма Владислав3
3 місце - 7.0
1
1 місце - 10.0
17.0
1408-АШиманович Владислав2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
16.0
1509-АКобзар Данило3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
1608-АГлуховський Павло3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
1710-АДмитренко Віталій2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
15.0
1808-АКарпій В'ячеслав3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
1910-БПрохорович В’ячеслав3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
2010-АСтепанюк Марія3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2111-БАбдулах Дмитро3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2211-БЖур Іван3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2309-БМосканова Ольга3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2409-БПокотило Назарій3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2511-ВКарпенко Ілля3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2610-ВПуськов Володимир3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
2709-АКостюк Ілля1
1 місце - 10.0
10.0
2810-БСоболевський Максим1
1 місце - 10.0
10.0
2909-ВГудзенко Дмитро1
1 місце - 10.0
10.0
3011-ВМельниченко Денис1
1 місце - 10.0
10.0
3108-ВХабатюк Юлія1
1 місце - 10.0
10.0
3211-АМатлаєв Іван2
2 місце - 8.0
8.0
3310-АЄфанов Павло2
2 місце - 8.0
8.0
3409-БГайдай Ярослав2
2 місце - 8.0
8.0
3511-БЖенчук Олексій2
2 місце - 8.0
8.0
3610-БКовтуненко Костянтин2
2 місце - 8.0
8.0
3709-БКільчевський Олександр2
2 місце - 8.0
8.0
3809-БМихайленко Богдан2
2 місце - 8.0
8.0
3910-БЦимбалов Максим2
2 місце - 8.0
8.0
4011-БШаульський Костянтин2
2 місце - 8.0
8.0
4110-ВГольцов Ілля2
2 місце - 8.0
8.0
4211-ВПанченко Богдан2
2 місце - 8.0
8.0
4308-ВФісуненко Артем2
2 місце - 8.0
8.0
4409-АДорош Володимир3
3 місце - 7.0
7.0
4509-БКуніцин Олександр3
3 місце - 7.0
7.0
4608-ВКара Ксенія3
3 місце - 7.0
7.0
4708-АБортник Андрій3
3 місце - 7.0
7.0
4811-АБратчик Богдана3
3 місце - 7.0
7.0
4909-АГлавін Антон3
3 місце - 7.0
7.0
5008-АДенисенко Андрій3
3 місце - 7.0
7.0
5111-АКоляденко Павло3
3 місце - 7.0
7.0
5210-АКошіль Михайло3
3 місце - 7.0
7.0
5311-АКулініч Ігор3
3 місце - 7.0
7.0
5409-АМартинюк Стефан3
3 місце - 7.0
7.0
5508-АМацуй Анна3
3 місце - 7.0
7.0
5609-АПавлов Андрій3
3 місце - 7.0
7.0
5708-АСкібицький Єгор3
3 місце - 7.0
7.0
5808-АЧікільова Анастасія3
3 місце - 7.0
7.0
5910-АЄлагін Володимир3
3 місце - 7.0
7.0
6010-БМалєв Арсеній3
3 місце - 7.0
7.0
6108-БМихайлова Марина3
3 місце - 7.0
7.0
6209-БМолодчик Олексій3
3 місце - 7.0
7.0
6308-БНімченко Артем3
3 місце - 7.0
7.0
6411-БПанькін Володимир3
3 місце - 7.0
7.0
6511-БПанічкін Віктор3
3 місце - 7.0
7.0
6609-БРодіонов Олександр3
3 місце - 7.0
7.0
6708-БСтрусь Роман3
3 місце - 7.0
7.0
6809-БСікорський Філіп3
3 місце - 7.0
7.0
6910-БЯценко Даниїл3
3 місце - 7.0
7.0
7008-ВДмитрук Михайло3
3 місце - 7.0
7.0
7110-ВМелікідзе Ніко3
3 місце - 7.0
7.0
7208-ВНікітін Богдан3
3 місце - 7.0
7.0
7308-ВТаран Дмитро3
3 місце - 7.0
7.0
7410-ВЄвстєфєєв Кирило3
3 місце - 7.0
7.0
7508-АБратчик Софія3
3 місце - 7.0
7.0
Міжнародні олімпіади2
біологія 25.07.20151
фізика, відбірковий етап 20.04.20151
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика 19.05.201584
Науково-дослідницькі конференції, конкурси учнів14
конкурс "Нейро-2015" 05.05.20151
науково-технічна виставка-конкурс "Майбутнє України" 24.04.20153
Український форум інноваційних технологій Innotech Ukraine 24.04.20151
Всеукраїнський конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів 24.04.20151
"Біотехнологія ХХІ століття" 24.04.20151
міжнародна науково-практична конференція "Екологія.Людина.Суспільство" 24.04.20151
олімпіада DreamEco 09.04.20151
"Шевченківська весна: біологія-2015" 08.04.20151
Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту 27.03.20151
конкурс науково-технічної творчості 24.12.20141
чемпіонат України з автомоделювання 07.12.20141
конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання 24.11.20141
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"
олімпіада з фізики 05.05.20151
Stockholm Junior Water Prize
Український юнацький водний приз 24.04.20152
Всеукраїнський етап МАН
фізика 22.04.20151
Всеукраїнські олімпіади5
хімія 20.04.20153
фізика 20.04.20151
біологія 20.04.20151
Міські олімпіади108
математика 15.04.201536
фізика 15.04.201535
біологія 15.04.201518
хімія 15.04.201518
польська мова 15.04.20151
Міський етап МАН25
хімія 14.04.20159
фізика, астрономія 14.04.20157
математика 14.04.20154
біологія, екологія, психологія 14.04.20154
технічні науки 14.04.20151
Відкриті олімпіади16
Олімпіада головоломок Русанівського ліцею 11.04.20156
Олімпіада Русанівського ліцею 10.04.20152
Олімпіада УФМЛ (математика) 10.12.20147
Олімпіада УФМЛ (фізика) 10.12.20141
Конкурс Intel-ISEF12
Intel-Техно 24.10.201411
Intel-Еко 28.02.20151
Шкільний етап МАН69
математика 25.12.201421
хімія 25.12.201417
фізика 25.12.201415
біологія, екологія, психологія 25.12.201412
технічні науки 25.12.20144
Київські математичні бої131
карусель 14.09.201422
підсумки турніру 22.12.201474
командна олімпіада 28.09.201435
Районні олімпіади154
фізика 20.12.201444
математика 20.12.201441
хімія 20.12.201439
біологія 20.12.201426
астрономія 20.12.20142
фізична культура 20.12.20142
Всеукраїнські математичні бої19
підсумки турніру 20.11.20148
командна олімпіада 20.11.201411
Шкільні олімпіади129
біологія 11.11.201436
хімія 11.11.201434
математика 11.11.201431
фізика 11.11.201428
Олімпіада "Перший крок"53
математика 27.09.201435
фізика 27.09.201418
Літня школа "Мудра Макітра"
підсумкові оцінки 01.09.201412
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація