Рейтинг учнів, 2016 - 2017

Матеріал з Lic145 Rating

Перейти до: навігація, пошук
2008 - 20092009 - 20102010 - 20112011 - 20122012 - 20132013 - 20142014 - 20152015 - 20162016 - 2017
Природнича галузь
Загаломматематикафізикахіміябіологія-лінгвістикаастрономіяфізична культурапольська мова
2016 - 20171564.0 131173.0 13776.0 10391.0 7147.0 6194.0 38.0 2 10.0 1
2015 - 20161295.0 15836.0 15701.0 9487.0 9189.0 3142.0 468.0 415.0 1
2014 - 20151759.2 16844.0 20627.0 6549.0 1191.0 4 9.0 18.0 17.0 1
2013 - 20141140.0 18944.0 13582.0 9428.0 8207.0 13
2012 - 20131207.4 16901.7 15842.8 10432.0 11519.0 17 13.0 10.1 1
2011 - 20121820.7 30897.0 15910.1 9456.4 9437.6 13 69.2 6
2010 - 20111669.2 32747.7 9731.6 8668.9 11444.0 13 124.2 6
2009 - 20101699.2 301064.4 13887.2 10450.3 15310.0 10
2008 - 20091235.6 28968.3 11795.1 7411.9 13190.8 4 8.6 1
Комп'ютерна галузь
Загаломінформатикавеб-дизайнкомп'ютерна анімаціякомп'ютерна графікакомп'ютерні наукипрограмування
2016 - 2017453.0 1513.0 1
2015 - 2016193.0 13
2014 - 2015214.0 13
2013 - 2014232.0 11 7.0 1
2012 - 2013398.6 19
2011 - 2012190.5 1052.8 333.2 229.0 2 4.0 1
2010 - 2011169.8 667.1 312.6 232.2 2
2009 - 201088.5 638.0 216.3 2
2008 - 2009165.2 1161.9 324.0 212.2 2
Лінгвістична галузь
Загаломанглійська моваукраїнська мовасвітова літературазарубіжна літературанімецька моваросійська мова
2016 - 2017193.0 3168.0 5 73.0 332.0 35.0 1
2015 - 2016114.0 3132.0 4 71.0 339.0 3
2014 - 2015125.0 5142.0 451.0 3 7.0 116.0 2
2013 - 2014157.0 3116.0 482.0 3 8.0 1
2012 - 2013165.2 4108.0 486.3 3 11.3 25.0 1
2011 - 2012100.6 3140.4 461.0 3 12.0 1
2010 - 2011110.9 380.5 396.8 4 8.2 17.7 2
2009 - 2010141.2 4104.5 452.1 4
2008 - 200976.6 5139.6 483.9 5 4.7 2
Гуманітарна галузь
Загаломгеографіяісторіяекономікаправознавствоекологіяобразотворче мистецтво
2016 - 201798.0 345.0 352.0 421.0 235.0 28.0 1
2015 - 201665.0 438.0 260.0 51.0 1 28.0 2
2014 - 201546.0 467.0 3 14.0 2
2013 - 2014101.0 5 34.0 2 22.0 2
2012 - 2013100.8 446.0 5 31.7 3 23.6 2
2011 - 201269.6 554.3 4 49.2 3 7.9 2
2010 - 2011220.3 577.2 4 54.2 3 7.9 2
2009 - 201078.7 397.7 5 24.2 3
2008 - 2009127.0 357.5 5 19.1 3
08:А (19)Б (22)В (27)
09:А (20)Б (26)В (22)
10:А (20)Б (15)В (19)Г (14)
11:А (15)Б (19)В (10)
Шкільні олімпіади
хім
хімія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
фіз
фізика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
мат
математика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
анг
англійська мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
біо
біологія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
укр
українська мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
гео
географія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
інф
інформатика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
зар
зарубіжна література
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
веб
веб-дизайн
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
нім
німецька мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
еко
економіка
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
ком
комп'ютерна графіка
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
інф
інформаційні технології
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
пра
правознавство
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
аст
астрономія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
іст
історія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
Σ
109-БПокрас Олександр1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
24.0
208-АТонкошкур Ксенія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
16.0
309-БІвахненков Дмитро3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
14.0
408-АКузьмішина Майя1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
12.0
510-АШиманович Владислав1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
12.0
609-БСидоренко Нікіта3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
11.0
709-АШрамко Георгій3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
11.0
809-БЛеонтьєва Марія3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
11.0
909-АКононенко Кирило1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
10.0
1010-АГлуховський Павло2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
10.0
1110-АДенисенко Андрій1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
10.0
1208-АСлавська Олеся2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
9.0
1308-ВБега Іван1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
9.0
1411-БКільчевський Олександр3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
8.0
1508-ББеженар Христина3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1608-АЗубарєва Ольга3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1709-ВЛук’яненко Максим3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1810-АДанильченко Софія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
8.0
1910-АКарпій В'ячеслав3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2008-АКолісник Дмитро2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
8.0
2108-АСтахурська Інга2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2208-ВБізюра Ольга1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
8.0
2310-АНечаєва Вероніка1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2410-АНіколаєв Арсеній1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2510-ББондаренко Дмитро1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2611-ВФіль Юлія1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
2708-ВЛугова Юлія1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
7.0
2809-ВРуденко Ніка2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
7.0
2910-БКандерал Тетяна2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
7.0
3008-ВЗдебська Катерина3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
6.0
3111-АЧорний Ігор2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
6.0
3208-ААгарков Андрій3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3308-ВБондаренко Олексій2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
6.0
3408-ВСучкова Єлизавета3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3509-БЗалужний Юрій3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3609-ВВенгер Максим1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
6.0
3710-БЦубіна Софія2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
6.0
3810-ГБорисюк Василина-Катерина3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3908-БМосійчук Кирило2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
4009-АКовба Борис2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
4109-БЧеховой Віктор2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
4209-ВНіканов Олексій1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
4310-АСкібицький Єгор2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
4410-ВФісуненко Артем1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
4510-ГКраст Поліна2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
4611-ВДьомін Олексій1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
4708-БТкаченко Іван2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
5.0
4808-БХалапсус Гліб2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
5.0
4909-БКарамян Андрій2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
5.0
5011-БДимура Софія2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
5.0
5108-ВЦимбаленко Владислав3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
5209-АБілик Олеся3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
5309-БЛевченко Софія3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
5409-ВБакай Олеся1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
5511-ВРайчев Олександр1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
5609-БЧумак Андрій3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
4.0
5711-ВБабченко Ігор2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
4.0
5808-АСачок Володимир2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
5908-ВЛугова Мирослава2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
6009-БЛипницька Поліна2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
6110-ВБілокур Михайло2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
6210-ВСамарцева Юлія2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
6308-АМамічев Артем1
1 місце - 4.0
4.0
6408-БПівень Ксенія1
1 місце - 4.0
4.0
6508-БСав'як Макар1
1 місце - 4.0
4.0
6608-ВПихалова Маргарита1
1 місце - 4.0
4.0
6709-АГубенко Роман1
1 місце - 4.0
4.0
6809-АСвистун Тарас1
1 місце - 4.0
4.0
6909-БТолстанова Дарія1
1 місце - 4.0
4.0
7009-ВП‘ятигорський Нікіта1
1 місце - 4.0
4.0
7110-АГайович Марина1
1 місце - 4.0
4.0
7210-АМацуй Анна1
1 місце - 4.0
4.0
7310-БЦимбаленко Всеволод1
1 місце - 4.0
4.0
7410-ВМальований Ярослав1
1 місце - 4.0
4.0
7510-ВОсадча Поліна1
1 місце - 4.0
4.0
7610-ВЧерненко Всеволод1
1 місце - 4.0
4.0
7710-ГФількін Максим1
1 місце - 4.0
4.0
7811-АВернік Михайло1
1 місце - 4.0
4.0
7911-АОлійник Микита1
1 місце - 4.0
4.0
8011-АРудомінський Михайло1
1 місце - 4.0
4.0
8111-АСемьошкіна Олена1
1 місце - 4.0
4.0
8211-БПаламарчук Климентій1
1 місце - 4.0
4.0
8311-БПроніна Дар‘я1
1 місце - 4.0
4.0
8408-ВМальченко Гліб3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3.0
8511-БМосканова Ольга3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3.0
8608-ВВоронін Олександр3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
8708-ВГончаренко Костянтин3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
8808-ВКовіка Діана3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
8908-ВПантелеймонова Юлія2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
9008-ВСапельніков Вячеслав3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9108-ВТаргонський Дмитро2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
9209-АБачинська Аріна3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9309-АНижник Борис2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
9409-БПаламарчук Соломія3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9510-АМакарчук Олександр3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9610-БДзюба Валерія3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9710-БМихайлова Марина2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
9810-ВХропачов Іван3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
9911-АГлавін Антон2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
10011-БКравченко Артем3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
10108-АЧеревко Крістіна3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10208-БКалініченко Катерина3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10308-БКозинець Валерія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10408-БСиниця Марія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10508-ВАлєксєєв Артем3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10608-ВМіняйло Святослав3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10708-ВФаль Андрій3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10809-АБаранова Марія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
10909-ВГуменник Богдан3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
11010-ВДавидова Анастасія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
11110-ВТаран Дмитро3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
11211-БДіюк Надія3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
11308-АДанильченко Варвара2
2 місце - 2.0
2.0
11408-АЖолнер Петро2
2 місце - 2.0
2.0
11508-АМозоль Артем2
2 місце - 2.0
2.0
11608-АСачок Ігор2
2 місце - 2.0
2.0
11708-ББурляй Данило2
2 місце - 2.0
2.0
11808-БЗадорожний Михайло2
2 місце - 2.0
2.0
11908-БПавлов Володимир2
2 місце - 2.0
2.0
12008-ВСавінов Артем2
2 місце - 2.0
2.0
12108-ВШередеко Георгій2
2 місце - 2.0
2.0
12208-ВЄрко Світлана2
2 місце - 2.0
2.0
12309-АБілецька Дар’я2
2 місце - 2.0
2.0
12409-АГоменюк Максим2
2 місце - 2.0
2.0
12509-БАфонін Олександр2
2 місце - 2.0
2.0
12609-БГорох Катерина2
2 місце - 2.0
2.0
12709-БРижов Ігор2
2 місце - 2.0
2.0
12809-ВМеженський Микита2
2 місце - 2.0
2.0
12909-ВХижняк Максим2
2 місце - 2.0
2.0
13009-ВШкура Ян2
2 місце - 2.0
2.0
13110-АПотьомкін Лев2
2 місце - 2.0
2.0
13210-АТютюшкін Данило2
2 місце - 2.0
2.0
13310-АЯковенко Ігор2
2 місце - 2.0
2.0
13410-ББиков Максим2
2 місце - 2.0
2.0
13510-БНімченко Артем2
2 місце - 2.0
2.0
13610-БСтрусь Роман2
2 місце - 2.0
2.0
13710-ВБондаренко Марія2
2 місце - 2.0
2.0
13810-ВВасиленко Дмитро2
2 місце - 2.0
2.0
13910-ГЛітвінова Крістіна2
2 місце - 2.0
2.0
14010-ГЩуровський Дмитро2
2 місце - 2.0
2.0
14111-ААхметов Владислав2
2 місце - 2.0
2.0
14211-АКостюк Ілля2
2 місце - 2.0
2.0
14311-БПучков Дмитро2
2 місце - 2.0
2.0
14411-ВГороховський Іван2
2 місце - 2.0
2.0
14511-ВГудзенко Дмитро2
2 місце - 2.0
2.0
14611-ВПригодюк Валентина2
2 місце - 2.0
2.0
14708-АТищенко Єгор3
3 місце - 1.0
1.0
14808-БАкименко Андрій3
3 місце - 1.0
1.0
14908-ББогун Іван3
3 місце - 1.0
1.0
15008-БВишневецька Ольга3
3 місце - 1.0
1.0
15108-БКотлярова Аліна3
3 місце - 1.0
1.0
15208-БМікляєв Гліб3
3 місце - 1.0
1.0
15308-БРудий Петро3
3 місце - 1.0
1.0
15408-БСидорак Данило3
3 місце - 1.0
1.0
15508-БЦуканов Даніїл3
3 місце - 1.0
1.0
15608-ВМуравйов Тимофій3
3 місце - 1.0
1.0
15708-ВПлюснін Владислав3
3 місце - 1.0
1.0
15808-ВРоїк Андрій3
3 місце - 1.0
1.0
15908-ВСкицюк Віктор3
3 місце - 1.0
1.0
16009-АБернада Дмитрій3
3 місце - 1.0
1.0
16109-АГримайло Григорій3
3 місце - 1.0
1.0
16209-АЗаболотний Антон3
3 місце - 1.0
1.0
16309-ВБаранівський Вадим3
3 місце - 1.0
1.0
16409-ВДолгов Олександр3
3 місце - 1.0
1.0
16509-ВМудрагель Дмитро3
3 місце - 1.0
1.0
16609-ВМудрук Тетяна3
3 місце - 1.0
1.0
16709-ВНоренко Артем3
3 місце - 1.0
1.0
16809-ВПадусенко Анастасія3
3 місце - 1.0
1.0
16909-ВТарасенко Данил3
3 місце - 1.0
1.0
17010-БГримальська Юлія3
3 місце - 1.0
1.0
17110-ВДмитрук Михайло3
3 місце - 1.0
1.0
17210-ВЖук Борис3
3 місце - 1.0
1.0
17310-ВОстапенко Олександра3
3 місце - 1.0
1.0
17410-ВСенюк Максим3
3 місце - 1.0
1.0
17510-ВХабатюк Юлія3
3 місце - 1.0
1.0
17610-ГБратчик Софія3
3 місце - 1.0
1.0
17710-ГСимонов Єгор3
3 місце - 1.0
1.0
17810-ГСонькіна Євгенія3
3 місце - 1.0
1.0
17911-АДулевич Данило3
3 місце - 1.0
1.0
18011-АПавлов Андрій3
3 місце - 1.0
1.0
18111-БГримайло Кирило3
3 місце - 1.0
1.0
18211-БГромович Олександр3
3 місце - 1.0
1.0
18311-БКравченко Микола3
3 місце - 1.0
1.0
18411-БМихайленко Богдан3
3 місце - 1.0
1.0
18511-БМолодчик Олексій3
3 місце - 1.0
1.0
18611-БПокотило Назарій3
3 місце - 1.0
1.0
18711-ВБорисенко Єлизавета3
3 місце - 1.0
1.0
18811-ВГлущенко Дмитро3
3 місце - 1.0
1.0
18911-ВКузьма Владислав3
3 місце - 1.0
1.0
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика 23.05.201762
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"10
інформатика, команда 05.05.20176
олімпіада з фізики 05.05.20173
олімпіада з математики 05.05.20171
Міжнародні олімпіади
Менделеєвська, хімія 05.05.20172
Всеукраїнський турнір юних фізиків7
юніорський турнір 23.04.20175
командні здобутки 30.11.20162
Науково-дослідницькі конференції, конкурси учнів6
Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту 23.04.20171
"Шевченківська весна: біологія-2017" 17.04.20171
Фестиваль інновацій КНУ 17.03.20173
Всеукраїнські змагання з радіоелектроніки 17.03.20171
Всеукраїнські олімпіади15
хімія 22.04.20176
фізика 22.04.20173
математика 22.04.20172
економіка 22.04.20171
інформатика 22.04.20171
біологія 22.04.20171
екологія 22.04.20171
Міські олімпіади188
математика 20.04.201757
фізика 20.04.201751
біологія 20.04.201717
хімія 20.04.201716
інформатика 20.04.201715
лінгвістика 20.04.201711
лінгвістика (командна) 20.04.20175
зарубіжна література 20.04.20173
географія 20.04.20172
англійська мова 20.04.20172
українська мова 20.04.20172
економіка 20.04.20171
історія 20.04.20171
німецька мова 20.04.20171
веб-дизайн 20.04.20171
екологія 20.04.20171
офісні технології 20.04.20171
польська мова 20.04.20171
Відкриті олімпіади10
Олімпіада головоломок Русанівського ліцею 11.04.20175
Олімпіада Русанівського ліцею 11.04.20175
Міський етап МАН23
математика 01.04.20177
хімія 01.04.20175
фізика 01.04.20174
комп'ютерні науки 01.04.20173
біологія 01.04.20172
технічні науки 01.04.20172
Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика9
районний етап 04.10.20167
міський етап 21.03.20172
Дистанційні турніри56
Турнір "МСпринт 2017" 24.02.201726
Турнір "Осінній марафон" 24.10.201630
Конкурс Intel-ISEF12
Intel-Ecо 03.02.20171
Intel-Техно 14.10.201611
Районні олімпіади325
фізика 20.01.201788
математика 20.01.201764
хімія 20.01.201742
біологія 20.01.201725
інформатика 20.01.201722
англійська мова 20.01.201720
українська мова 20.01.201715
лінгвістика 20.01.201713
географія 20.01.20178
історія 20.01.20177
зарубіжна література 20.01.20175
правознавство 20.01.20174
веб-дизайн 20.01.20172
економіка 20.01.20172
німецька мова 20.01.20172
комп'ютерна графіка 20.01.20172
астрономія 20.01.20171
російська мова 20.01.20171
комп'ютерна графіка 20.01.20171
офісні технології 20.01.20171
Шкільний етап МАН30
біологія, екологія, психологія 25.12.20167
математика 25.12.20167
хімія 25.12.20166
комп'ютерні науки 25.12.20166
фізика, техніка 25.12.20164
Київські математичні бої
підсумки турніру 11.12.201610
Всеукраїнський турнір юних хіміків7
командні здобутки 07.11.20165
особисті здобутки 07.11.20161
особисті здобутки 07.11.20161
Всеукраїнський турнір юних інформатиків
командні здобутки 05.11.20163
Шкільні олімпіади356
хімія 29.10.201663
фізика 29.10.201661
математика 29.10.201661
англійська мова 29.10.201644
біологія 29.10.201634
українська мова 29.10.201621
географія 29.10.201617
інформатика 29.10.201615
зарубіжна література 29.10.201614
веб-дизайн 29.10.20165
німецька мова 29.10.20165
економіка 29.10.20164
комп'ютерна графіка 29.10.20164
інформаційні технології 29.10.20163
правознавство 29.10.20163
астрономія 29.10.20161
історія 29.10.20161
Комплексна олімпіада "Рішельєвська регата"16
усна командна олімпіада 27.09.20165
демонстраційна олімпіада 27.09.20165
експериментальний тур 27.09.20162
теоретичний тур 27.09.20164
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація