Рейтинг учнів, 2016 - 2017

Матеріал з Lic145 Rating

Перейти до: навігація, пошук
2008 - 20092009 - 20102010 - 20112011 - 20122012 - 20132013 - 20142014 - 20152015 - 20162016 - 2017
Природнича галузь
Загаломматематикафізикахіміябіологія-лінгвістикаастрономіяфізична культурапольська мова
2016 - 20171160.0 81110.0 8721.0 9383.0 6132.0 5194.0 38.0 2 10.0 1
2015 - 20161295.0 15836.0 15701.0 9487.0 9189.0 3142.0 468.0 415.0 1
2014 - 20151759.2 16844.0 20627.0 6549.0 1191.0 4 9.0 18.0 17.0 1
2013 - 20141140.0 18944.0 13582.0 9428.0 8207.0 13
2012 - 20131207.4 16901.7 15842.8 10432.0 11519.0 17 13.0 10.1 1
2011 - 20121820.7 30897.0 15910.1 9456.4 9437.6 13 69.2 6
2010 - 20111669.2 32747.7 9731.6 8668.9 11444.0 13 124.2 6
2009 - 20101699.2 301064.4 13887.2 10450.3 15310.0 10
2008 - 20091235.6 28968.3 11795.1 7411.9 13190.8 4 8.6 1
Комп'ютерна галузь
Загаломінформатикавеб-дизайнкомп'ютерна анімаціякомп'ютерна графікакомп'ютерні наукипрограмування
2016 - 2017447.0 1413.0 1
2015 - 2016193.0 13
2014 - 2015214.0 13
2013 - 2014232.0 11 7.0 1
2012 - 2013398.6 19
2011 - 2012190.5 1052.8 333.2 229.0 2 4.0 1
2010 - 2011169.8 667.1 312.6 232.2 2
2009 - 201088.5 638.0 216.3 2
2008 - 2009165.2 1161.9 324.0 212.2 2
Лінгвістична галузь
Загаломанглійська моваукраїнська мовасвітова літературазарубіжна літературанімецька моваросійська мова
2016 - 2017193.0 3118.0 3 73.0 332.0 35.0 1
2015 - 2016114.0 3132.0 4 71.0 339.0 3
2014 - 2015125.0 5142.0 451.0 3 7.0 116.0 2
2013 - 2014157.0 3116.0 482.0 3 8.0 1
2012 - 2013165.2 4108.0 486.3 3 11.3 25.0 1
2011 - 2012100.6 3140.4 461.0 3 12.0 1
2010 - 2011110.9 380.5 396.8 4 8.2 17.7 2
2009 - 2010141.2 4104.5 452.1 4
2008 - 200976.6 5139.6 483.9 5 4.7 2
Гуманітарна галузь
Загаломгеографіяісторіяекономікаправознавствоекологіяобразотворче мистецтво
2016 - 201798.0 345.0 332.0 321.0 235.0 28.0 1
2015 - 201665.0 438.0 260.0 51.0 1 28.0 2
2014 - 201546.0 467.0 3 14.0 2
2013 - 2014101.0 5 34.0 2 22.0 2
2012 - 2013100.8 446.0 5 31.7 3 23.6 2
2011 - 201269.6 554.3 4 49.2 3 7.9 2
2010 - 2011220.3 577.2 4 54.2 3 7.9 2
2009 - 201078.7 397.7 5 24.2 3
2008 - 2009127.0 357.5 5 19.1 3
08:А (16)Б (21)В (26)
09:А (19)Б (25)В (22)
10:А (18)Б (15)В (18)Г (11)
11:А (14)Б (19)В (10)
Районні олімпіади
фіз
фізика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
мат
математика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
хім
хімія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
біо
біологія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
інф
інформатика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
анг
англійська мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
укр
українська мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
лін
лінгвістика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
гео
географія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
іст
історія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
зар
зарубіжна література
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
пра
правознавство
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
веб
веб-дизайн
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
ком
комп'ютерна графіка
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
еко
економіка
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
нім
німецька мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
ком
комп'ютерна графіка
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
офі
офісні технології
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
рос
російська мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
аст
астрономія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
Σ
109-БПокрас Олександр2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
46.0
210-АГлуховський Павло2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
33.0
309-БСидоренко Нікіта1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
32.0
410-АКарпій В'ячеслав2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
31.0
510-АПотьомкін Лев1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
29.0
608-АКолісник Дмитро1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
27.0
710-АНечаєва Вероніка2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
23.0
810-БЦубіна Софія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
23.0
910-ГБратчик Софія3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
19.0
1011-АГлавін Антон2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
19.0
1109-АБачинська Аріна2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
18.0
1209-БЛеонтьєва Марія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
18.0
1308-АКузьмішина Майя1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
18.0
1408-АЗубарєва Ольга3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1508-АСлавська Олеся2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1610-АДанильченко Софія3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1711-БМосканова Ольга3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1811-ВГудзенко Дмитро3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1908-АЧеревко Крістіна1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
17.0
2010-АШиманович Владислав3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2108-АСачок Володимир3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
16.0
2209-АНижник Борис1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2309-ВНіканов Олексій3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
16.0
2409-БІвахненков Дмитро1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
15.0
2510-ББондаренко Дмитро3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
15.0
2611-АЧорний Ігор2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
15.0
2711-БДимура Софія3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
15.0
2808-АМамічев Артем2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
14.0
2909-БЗалужний Юрій2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
14.0
3009-БГорох Катерина1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3108-ААгарков Андрій2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
13.0
3209-ВГуменник Богдан3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
13.0
3310-ББиков Максим2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
13.0
3411-ВКузьма Владислав2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
13.0
3508-АТонкошкур Ксенія3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
3608-ББеженар Христина3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
3708-ВБізюра Ольга3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
3810-ГБорисюк Василина-Катерина3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
3911-АРудомінський Михайло3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
4011-ВБорисенко Єлизавета3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
12.0
4109-АБілик Олеся1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
12.0
4209-АКононенко Кирило2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
12.0
4310-АНіколаєв Арсеній1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
12.0
4410-ВФісуненко Артем1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
12.0
4511-ААхметов Владислав2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
12.0
4611-ВФіль Юлія1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
12.0
4708-АСачок Ігор1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
11.0
4808-ВГончаренко Костянтин1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
11.0
4909-ВВенгер Максим3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
11.0
5009-ВЛук’яненко Максим3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
11.0
5111-АТроцько Христина1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
11.0
5208-АМозоль Артем2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
10.0
5309-БЧумак Андрій2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
10.0
5410-ГЩербак Денис2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
10.0
5508-АДанильченко Варвара3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
5608-БКотлярова Аліна3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
5708-БМосійчук Кирило2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5808-БПівень Ксенія3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
5908-ВАлєксєєв Артем3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6009-АКовба Борис2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6109-АСвистун Тарас2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6209-БКарамян Андрій2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6309-ВБакай Олеся2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6410-АМацуй Анна2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6510-АЯковенко Ігор2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6610-ВЧерненко Всеволод2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6710-ГРамик Іван2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6810-ГЩуровський Дмитро2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6911-АОлійник Микита3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
7011-АСемьошкіна Олена3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
7111-БКільчевський Олександр3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
7211-БПроніна Дар‘я3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
7308-БЗадорожний Михайло3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7408-БКалініченко Катерина3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7508-БМікляєв Гліб3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7608-ВЗдебська Катерина3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7708-ВСапельніков Вячеслав3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7809-АРафалюк Роман3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7909-БЛевченко Софія3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8009-ВЗварич Альбіна3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8110-АДенисенко Андрій3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8211-АВернік Михайло3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8311-АДулевич Данило3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8411-БМолодчик Олексій3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8511-БПучков Дмитро3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
8608-БСав'як Макар1
1 місце - 7.0
7.0
8708-БХалапсус Гліб1
1 місце - 7.0
7.0
8809-АГубенко Роман1
1 місце - 7.0
7.0
8909-БЧеховой Віктор1
1 місце - 7.0
7.0
9009-ВТарасенко Данил1
1 місце - 7.0
7.0
9110-АСкібицький Єгор1
1 місце - 7.0
7.0
9210-БСтепура Андрій1
1 місце - 7.0
7.0
9310-ГКраст Поліна1
1 місце - 7.0
7.0
9410-ГСамарін Євген1
1 місце - 7.0
7.0
9510-ГФількін Максим1
1 місце - 7.0
7.0
9611-АКостюк Ілля1
1 місце - 7.0
7.0
9711-БПопов Даніїл1
1 місце - 7.0
7.0
9808-БГалуга Олексій2
2 місце - 5.0
5.0
9908-БРудий Петро2
2 місце - 5.0
5.0
10008-БТкаченко Іван2
2 місце - 5.0
5.0
10108-ВКовіка Діана2
2 місце - 5.0
5.0
10208-ВПантелеймонова Юлія2
2 місце - 5.0
5.0
10308-ВСучкова Єлизавета2
2 місце - 5.0
5.0
10408-ВШередеко Георгій2
2 місце - 5.0
5.0
10509-АНавка Гліб2
2 місце - 5.0
5.0
10609-БАфонін Олександр2
2 місце - 5.0
5.0
10709-БРижов Ігор2
2 місце - 5.0
5.0
10809-ВБаранівський Вадим2
2 місце - 5.0
5.0
10909-ВМудрук Тетяна2
2 місце - 5.0
5.0
11009-ВП‘ятигорський Нікіта2
2 місце - 5.0
5.0
11110-АБортник Андрій2
2 місце - 5.0
5.0
11210-АТютюшкін Данило2
2 місце - 5.0
5.0
11310-БЛюбима Михайліна2
2 місце - 5.0
5.0
11410-ВПристюк Назар2
2 місце - 5.0
5.0
11510-ВСамарцева Юлія2
2 місце - 5.0
5.0
11610-ВТаран Дмитро2
2 місце - 5.0
5.0
11710-ГЛітвінова Крістіна2
2 місце - 5.0
5.0
11811-ВБабченко Ігор2
2 місце - 5.0
5.0
11908-БАкименко Андрій3
3 місце - 4.0
4.0
12008-ББогун Іван3
3 місце - 4.0
4.0
12108-БКозинець Валерія3
3 місце - 4.0
4.0
12208-БПавлов Володимир3
3 місце - 4.0
4.0
12308-БСидорак Данило3
3 місце - 4.0
4.0
12408-БСиниця Марія3
3 місце - 4.0
4.0
12508-БЦуканов Даніїл3
3 місце - 4.0
4.0
12608-ВБега Іван3
3 місце - 4.0
4.0
12708-ВБондаренко Олексій3
3 місце - 4.0
4.0
12808-ВЛугова Мирослава3
3 місце - 4.0
4.0
12908-ВЛугова Юлія3
3 місце - 4.0
4.0
13008-ВМальченко Гліб3
3 місце - 4.0
4.0
13108-ВЦимбаленко Владислав3
3 місце - 4.0
4.0
13209-АБернада Дмитрій3
3 місце - 4.0
4.0
13309-АГоменюк Максим3
3 місце - 4.0
4.0
13409-АГримайло Григорій3
3 місце - 4.0
4.0
13509-АМалєв Іван3
3 місце - 4.0
4.0
13609-АШрамко Георгій3
3 місце - 4.0
4.0
13709-БЗемелев Савелій3
3 місце - 4.0
4.0
13809-БЛипницька Поліна3
3 місце - 4.0
4.0
13909-БСтець Владислав3
3 місце - 4.0
4.0
14009-ВВініченко Євгеній3
3 місце - 4.0
4.0
14109-ВМеженський Микита3
3 місце - 4.0
4.0
14209-ВМенабде Владислав3
3 місце - 4.0
4.0
14309-ВМудрагель Дмитро3
3 місце - 4.0
4.0
14409-ВНегуляєв Нікіта3
3 місце - 4.0
4.0
14509-ВНоренко Артем3
3 місце - 4.0
4.0
14609-ВПадусенко Анастасія3
3 місце - 4.0
4.0
14710-АГайович Марина3
3 місце - 4.0
4.0
14810-АМакарчук Олександр3
3 місце - 4.0
4.0
14910-АПанчук Денис3
3 місце - 4.0
4.0
15010-БДзюба Валерія3
3 місце - 4.0
4.0
15110-БКандерал Тетяна3
3 місце - 4.0
4.0
15210-БМихайлова Марина3
3 місце - 4.0
4.0
15310-БСтрусь Роман3
3 місце - 4.0
4.0
15410-БЦимбаленко Всеволод3
3 місце - 4.0
4.0
15510-ВДмитрук Михайло3
3 місце - 4.0
4.0
15610-ВНікітін Богдан3
3 місце - 4.0
4.0
15710-ВОсадча Поліна3
3 місце - 4.0
4.0
15810-ВОстапенко Олександра3
3 місце - 4.0
4.0
15910-ВХабатюк Юлія3
3 місце - 4.0
4.0
16011-АКорнєєва Єлизавета3
3 місце - 4.0
4.0
16111-АПавлов Андрій3
3 місце - 4.0
4.0
16211-БАндріанова Вероніка3
3 місце - 4.0
4.0
16311-БГромович Олександр3
3 місце - 4.0
4.0
16411-БДіюк Надія3
3 місце - 4.0
4.0
16511-БКравченко Артем3
3 місце - 4.0
4.0
16611-БОльшаний Геннадій3
3 місце - 4.0
4.0
16711-БПаламарчук Климентій3
3 місце - 4.0
4.0
16811-БПокотило Назарій3
3 місце - 4.0
4.0
16911-ВГлущенко Дмитро3
3 місце - 4.0
4.0
17011-ВГороховський Іван3
3 місце - 4.0
4.0
Всеукраїнські олімпіади14
хімія 22.04.20176
фізика 22.04.20173
математика 22.04.20172
екологія 22.04.20171
інформатика 22.04.20171
біологія 22.04.20171
Міські олімпіади188
математика 20.04.201757
фізика 20.04.201751
біологія 20.04.201717
хімія 20.04.201716
інформатика 20.04.201715
лінгвістика 20.04.201711
лінгвістика (командна) 20.04.20175
зарубіжна література 20.04.20173
географія 20.04.20172
англійська мова 20.04.20172
українська мова 20.04.20172
офісні технології 20.04.20171
економіка 20.04.20171
польська мова 20.04.20171
екологія 20.04.20171
німецька мова 20.04.20171
веб-дизайн 20.04.20171
історія 20.04.20171
Міський етап МАН23
математика 01.04.20177
хімія 01.04.20175
фізика 01.04.20174
комп'ютерні науки 01.04.20173
технічні науки 01.04.20172
біологія 01.04.20172
Дистанційні турніри56
Турнір "МСпринт 2017" 24.02.201726
Турнір "Осінній марафон" 24.10.201630
Районні олімпіади325
фізика 20.01.201788
математика 20.01.201764
хімія 20.01.201742
біологія 20.01.201725
інформатика 20.01.201722
англійська мова 20.01.201720
українська мова 20.01.201715
лінгвістика 20.01.201713
географія 20.01.20178
історія 20.01.20177
зарубіжна література 20.01.20175
правознавство 20.01.20174
веб-дизайн 20.01.20172
комп'ютерна графіка 20.01.20172
економіка 20.01.20172
німецька мова 20.01.20172
комп'ютерна графіка 20.01.20171
офісні технології 20.01.20171
російська мова 20.01.20171
астрономія 20.01.20171
Шкільний етап МАН30
математика 25.12.20167
біологія, екологія, психологія 25.12.20167
хімія 25.12.20166
комп'ютерні науки 25.12.20166
фізика, техніка 25.12.20164
Всеукраїнський турнір юних фізиків
командні здобутки 30.11.20162
Всеукраїнський турнір юних хіміків7
командні здобутки 07.11.20165
особисті здобутки 07.11.20161
особисті здобутки 07.11.20161
Всеукраїнський турнір юних інформатиків
командні здобутки 05.11.20163
Шкільні олімпіади355
хімія 29.10.201663
математика 29.10.201661
фізика 29.10.201660
англійська мова 29.10.201644
біологія 29.10.201634
українська мова 29.10.201621
географія 29.10.201617
інформатика 29.10.201615
зарубіжна література 29.10.201614
німецька мова 29.10.20165
веб-дизайн 29.10.20165
економіка 29.10.20164
комп'ютерна графіка 29.10.20164
інформаційні технології 29.10.20163
правознавство 29.10.20163
історія 29.10.20161
астрономія 29.10.20161
Конкурс Intel-ISEF
Intel-Техно 14.10.201610
Комплексна олімпіада "Рішельєвська регата"16
усна командна олімпіада 27.09.20165
демонстраційна олімпіада 27.09.20165
експериментальний тур 27.09.20162
теоретичний тур 27.09.20164
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація