Рейтинг учнів, 2010 - 2011 (-, математика, фізика, біологія, хімія, астрономія, фізична культура, польська мова, лінгвістика)
Матеріал з Lic145 Rating
Перейти до:
навігація
,
пошук
2008 - 2009
2009 - 2010
2010 - 2011
2011 - 2012
2012 - 2013
2013 - 2014
2014 - 2015
2015 - 2016
2016 - 2017
2017 - 2018
Природнича галузь
Загалом
математика
фізика
хімія
біологія
-
лінгвістика
астрономія
інформаційні технології
польська мова
фізична культура
педагогіка і психологія
2017 - 2018
952.0
10
964.0
6
498.0
4
291.0
3
69.0
2
197.0
3
28.0
2
96.0
4
30.0
2
11.0
2
2016 - 2017
1564.0
13
1173.0
13
806.0
11
391.0
7
147.0
6
194.0
3
8.0
2
10.0
1
2015 - 2016
1295.0
15
836.0
15
701.0
9
487.0
9
189.0
3
142.0
4
68.0
4
15.0
1
2014 - 2015
1759.2
16
844.0
20
627.0
6
549.0
11
91.0
4
9.0
1
7.0
1
8.0
1
2013 - 2014
1140.0
18
944.0
13
582.0
9
428.0
8
207.0
13
2012 - 2013
1207.4
16
901.7
15
842.8
10
432.0
11
519.0
17
13.0
1
0.1
1
2011 - 2012
1820.7
30
897.0
15
910.1
9
456.4
9
437.6
13
69.2
6
2010 - 2011
1669.2
32
747.7
9
731.6
8
668.9
11
444.0
13
124.2
6
2009 - 2010
1699.2
30
1064.4
13
887.2
10
450.3
15
310.0
10
2008 - 2009
1235.6
28
968.3
11
795.1
7
411.9
13
190.8
4
8.6
1
Комп'ютерна галузь
Загалом
інформатика
веб-дизайн
комп'ютерна анімація
комп'ютерна графіка
комп'ютерні науки
програмування
2017 - 2018
407.0
5
18.0
2
7.0
1
8.0
1
2016 - 2017
579.0
16
13.0
1
2015 - 2016
193.0
13
2014 - 2015
214.0
13
2013 - 2014
232.0
11
7.0
1
2012 - 2013
398.6
19
2011 - 2012
190.5
10
52.8
3
33.2
2
29.0
2
4.0
1
2010 - 2011
169.8
6
67.1
3
12.6
2
32.2
2
2009 - 2010
88.5
6
38.0
2
16.3
2
2008 - 2009
165.2
11
61.9
3
24.0
2
12.2
2
Лінгвістична галузь
Загалом
англійська мова
українська мова
зарубіжна література
світова література
німецька мова
російська мова
2017 - 2018
152.0
3
107.0
3
102.0
3
33.0
3
2016 - 2017
193.0
3
168.0
5
73.0
3
32.0
3
5.0
1
2015 - 2016
114.0
3
132.0
4
71.0
3
39.0
3
2014 - 2015
125.0
5
142.0
4
51.0
3
7.0
1
16.0
2
2013 - 2014
157.0
3
116.0
4
82.0
3
8.0
1
2012 - 2013
165.2
4
108.0
4
86.3
3
11.3
2
5.0
1
2011 - 2012
100.6
3
140.4
4
61.0
3
12.0
1
2010 - 2011
110.9
3
80.5
3
96.8
4
8.2
1
7.7
2
2009 - 2010
141.2
4
104.5
4
52.1
4
2008 - 2009
76.6
5
139.6
4
83.9
5
4.7
2
Гуманітарна галузь
Загалом
географія
історія
економіка
правознавство
екологія
образотворче мистецтво
2017 - 2018
83.0
3
76.0
3
23.0
3
22.0
3
12.0
1
2016 - 2017
98.0
3
45.0
3
52.0
4
21.0
2
35.0
2
8.0
1
2015 - 2016
65.0
4
38.0
2
60.0
5
1.0
1
28.0
2
2014 - 2015
46.0
4
67.0
3
14.0
2
2013 - 2014
101.0
5
34.0
2
22.0
2
2012 - 2013
100.8
4
46.0
5
31.7
3
23.6
2
2011 - 2012
69.6
5
54.3
4
49.2
3
7.9
2
2010 - 2011
220.3
5
77.2
4
54.2
3
7.9
2
2009 - 2010
78.7
3
97.7
5
24.2
3
2008 - 2009
127.0
3
57.5
5
19.1
3
08:
А
(29)
Б
(27)
В
(32)
09:
А
(22)
Б
(27)
В
(26)
Г
(26)
10:
А
(25)
Б
(27)
В
(27)
Г
(24)
11:
А
(27)
Б
(17)
Міські олімпіади
математика
математика
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
фізика
фізика
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
хімія
хімія
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
біологія
біологія
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
астрономія
астрономія
1
1 місце
10
2
2 місце
8
3
3 місце
7
у
участь
0.3
Σ
1
11-А
Баган Олександр
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
23.0
2
10-А
Головатюк Артем
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
22.3
3
10-Б
Ротаєнко Віктор
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
22.0
4
10-Б
Шибирин Ігор
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
21.3
5
09-А
Чжен Олександр
у
участь - 0.3
1
1 місце - 10.0
1
1 місце - 10.0
20.3
6
11-А
Кузьменко Петро
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
1
1 місце - 10.0
у
участь - 0.3
18.6
7
08-А
Орєхов Дмитро
3
3 місце - 7.0
1
1 місце - 10.0
у
участь - 0.3
17.3
8
08-А
Мельник Олексій
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
16.3
9
11-Б
Курятніков Євгеній
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
16.3
10
09-В
Ткаченко Олексій
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
16.3
11
08-А
Мороз Олексій
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
16.0
12
10-А
Чепілко Олександр
2
2 місце - 8.0
2
2 місце - 8.0
16.0
13
08-А
Терещенко Єгор
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
15.6
14
09-А
Попович Євген
2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
15.3
15
10-А
Семенякін Микола
2
2 місце - 8.0
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
15.3
16
11-А
Серветник Микола
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
15.3
17
09-В
Щукін Євгеній
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.3
18
10-А
Юрченко Олег
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
19
10-Б
Хоменко Ігор
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
20
10-В
Герасименко Ярослав
3
3 місце - 7.0
2
2 місце - 8.0
15.0
21
10-А
Онищенко Анастасія
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
14.6
22
09-А
Чаповський Євген
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
14.3
23
11-А
Філімонова Анастасія
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.3
24
11-Б
Третьяков Даніїл
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
14.3
25
11-А
Мироненко Антон
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
26
10-В
Матеуш Артем
3
3 місце - 7.0
3
3 місце - 7.0
14.0
27
11-А
Грищук Роман
у
участь - 0.3
1
1 місце - 10.0
10.3
28
09-Б
Солдатенко Наталія
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
8.9
29
08-А
Байкова Катерина
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
8.6
30
10-А
Яриш Олександр
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
8.3
31
11-Б
Білецький Іван
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
8.3
32
09-Г
Горох Олена
2
2 місце - 8.0
у
участь - 0.3
8.3
33
10-В
Дутко Дарій
у
участь - 0.3
2
2 місце - 8.0
8.3
34
11-А
Марченко Марія
2
2 місце - 8.0
8.0
35
11-А
Орел Інна
2
2 місце - 8.0
8.0
36
11-А
Савич Олена
2
2 місце - 8.0
8.0
37
09-А
Лебіга Ольга
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
7.6
38
11-А
Новицький Петро
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.6
39
09-А
Олійник Марія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.6
40
08-А
Хохлов Христофор
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.6
41
10-Г
Чейпеш Євгенія
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.6
42
10-А
Донський Сергій
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
43
10-А
Нагленко Олександр
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
44
11-А
Новіков Ярослав
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
45
11-А
Терещенко Ярослав
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
46
08-А
Шевченко Олена
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
47
10-Б
Дичка Андрій
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
48
10-Б
Мачехін Володимир
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
49
10-Б
Мельник Олег
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
50
11-Б
Стецун Галина
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
51
08-В
Дранговський Назар
у
участь - 0.3
3
3 місце - 7.0
7.3
52
09-В
Муратов Борис
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
53
09-В
Полякова Олена
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
54
09-В
Слинько Платон
3
3 місце - 7.0
у
участь - 0.3
7.3
55
08-А
Левченко Тетяна
3
3 місце - 7.0
7.0
56
11-А
Макоревич Владислав
3
3 місце - 7.0
7.0
57
08-Б
Одноволик Майя
3
3 місце - 7.0
7.0
58
09-А
Поздняков Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
59
11-А
Короленко Наталія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
60
08-А
Митрофанов Вадим
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
61
09-А
Поставніча Олександра
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
62
11-А
Рогинський Михайло
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
63
09-А
Самойленко Ярослав
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
64
09-Б
Короленко Олена
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
65
08-Б
Різаєв Євген
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
66
08-В
Гуленко Олександра
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
67
10-В
Декрет Маргарита
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
68
09-В
Суров Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.9
69
08-А
Мусіяченко Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
70
08-Б
Кайданов Ілля
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
71
09-Г
Короткий Доріан
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
72
10-А
Ананьєв Віктор
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
73
11-А
Андрієвський Андрій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
74
09-А
Груба Анна
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
75
09-А
Зацепін Олексій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
76
08-А
Кобзар Андрій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
77
11-А
Колосов Олег
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
78
10-А
Мацишин Олесь
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
79
11-А
Огородницький Андрій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
80
11-А
Прохорчук Вероніка
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
81
09-А
Самосватов Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
82
11-А
Сербін Сергій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
83
10-А
Чернявський Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
84
09-А
Шкварніков Сергій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
85
09-А
Ютушуй Михайло
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
86
08-А
Іванова Анастасія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
87
09-Б
Андрющенко Григорій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
88
09-Г
Бондар Єлизавета
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
89
11-Б
Вдовкін Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
90
09-Б
Войтех Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
91
11-Б
Давидов Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
92
08-Б
Жмендак Іван
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
93
10-Б
Камкова Юлія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
94
08-Б
Коновалов Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
95
08-Б
Марич Володимир
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
96
08-Б
Марич Юрій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
97
08-Б
Махоткіна Анастасія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
98
08-Б
Мехед Марія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
99
11-Б
Набіуллін Данило
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
100
10-Б
Одобеску Владислав
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
101
10-Б
Сєдак Назар
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
102
09-Б
Шумлянський Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
103
10-Б
Яременко Сергій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
104
10-Б
Ігнатенко Вікторія
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
105
09-А
Бідніченко Артем
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
106
10-В
Векленко Станіслав
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
107
08-В
Кудін Дмитро
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
108
08-В
Скиба Андрій
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
109
10-В
Сягайло Тетяна
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
110
08-В
Ханна Антон
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
111
09-В
Чепінога Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
112
09-Г
Аветісян Діана
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
113
09-Г
Волоха Олександр
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
114
10-Г
Кисленко Михайло
у
участь - 0.3
у
участь - 0.3
0.6
115
08-Б
Терешков Сергій
у
участь - 0.3
0.3
116
09-А
Пришляк Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
117
09-Б
Щетинін Кирило
у
участь - 0.3
0.3
118
08-В
Гніздюх Петро
у
участь - 0.3
0.3
119
09-Г
Непомнящий Сергій
у
участь - 0.3
0.3
120
09-Б
Кузьмін Олексій
у
участь - 0.3
0.3
121
08-В
Давидюк Андрій
у
участь - 0.3
0.3
122
09-Г
Прибильська Марія
у
участь - 0.3
0.3
123
08-А
Бойко Валерій
у
участь - 0.3
0.3
124
11-А
Вакуленко Стефанія
у
участь - 0.3
0.3
125
08-В
Вахтель Тереза
у
участь - 0.3
0.3
126
11-А
Вернидуб Михайло
у
участь - 0.3
0.3
127
11-А
Вовк Владислав
у
участь - 0.3
0.3
128
09-А
Дядечко Марія
у
участь - 0.3
0.3
129
10-А
Капустян Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
130
08-А
Кізема Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
131
11-А
Лукович Тетяна
у
участь - 0.3
0.3
132
10-А
Мельник Федір
у
участь - 0.3
0.3
133
08-А
Нечаєва Анна
у
участь - 0.3
0.3
134
08-А
Паламарчук Серафима
у
участь - 0.3
0.3
135
09-А
Пожилов Ілля
у
участь - 0.3
0.3
136
09-А
Романюк Андрій
у
участь - 0.3
0.3
137
09-А
Самосватов Кирило
у
участь - 0.3
0.3
138
10-А
Таран Максим
у
участь - 0.3
0.3
139
11-А
Троцько Марія
у
участь - 0.3
0.3
140
10-А
Цал-Цалко Владислав
у
участь - 0.3
0.3
141
08-А
Чернявський Максим
у
участь - 0.3
0.3
142
08-А
Шестакова Анастасія
у
участь - 0.3
0.3
143
09-А
Щека Євгенія
у
участь - 0.3
0.3
144
09-Б
Адаменко Катерина
у
участь - 0.3
0.3
145
08-Б
Волевач Іван
у
участь - 0.3
0.3
146
09-Б
Вєдєнєєв В’ячеслав
у
участь - 0.3
0.3
147
08-Б
Горняк Ксенія
у
участь - 0.3
0.3
148
08-Б
Горняк Ольга
у
участь - 0.3
0.3
149
09-Б
Жаров Микита
у
участь - 0.3
0.3
150
08-Б
Жданова Дар’я
у
участь - 0.3
0.3
151
09-Б
Загоруйко Ольга
у
участь - 0.3
0.3
152
08-Б
Кирильчук Олексій
у
участь - 0.3
0.3
153
10-Б
Колежук Лев
у
участь - 0.3
0.3
154
11-Б
Кутовий Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
155
09-Б
Матвієнко Олександр
у
участь - 0.3
0.3
156
08-Б
Некрасов Гліб
у
участь - 0.3
0.3
157
11-Б
Овчар Інна
у
участь - 0.3
0.3
158
10-Б
Павлівський Олександр
у
участь - 0.3
0.3
159
10-Б
Пилипенко Антон
у
участь - 0.3
0.3
160
10-Б
Руденко Дем'ян
у
участь - 0.3
0.3
161
10-Б
Третяк Софія
у
участь - 0.3
0.3
162
08-Б
Худяков Антон
у
участь - 0.3
0.3
163
10-Б
Хівренко Вікторія
у
участь - 0.3
0.3
164
10-Б
Єфремов Микола
у
участь - 0.3
0.3
165
08-В
Бойчук Таїсія
у
участь - 0.3
0.3
166
10-В
Бокарєв Богдан
у
участь - 0.3
0.3
167
08-В
Бородіна Єлизавета
у
участь - 0.3
0.3
168
10-В
Звєрєва Катерина
у
участь - 0.3
0.3
169
08-В
Максименко Олександр
у
участь - 0.3
0.3
170
09-В
Панчук Ірина
у
участь - 0.3
0.3
171
09-Г
Пасічник Олександр
у
участь - 0.3
0.3
172
10-В
Петренко Георгій
у
участь - 0.3
0.3
173
10-В
Попова Віра
у
участь - 0.3
0.3
174
09-В
Роюк Катерина
у
участь - 0.3
0.3
175
08-В
Сівкович Павло
у
участь - 0.3
0.3
176
09-В
Теслюк Тетяна
у
участь - 0.3
0.3
177
10-В
Ткачов Сергій
у
участь - 0.3
0.3
178
09-В
Чепілко Кирило
у
участь - 0.3
0.3
179
08-В
Яковлев Олексій
у
участь - 0.3
0.3
180
10-В
Єгоров Дмитро
у
участь - 0.3
0.3
181
10-Г
Бородін Іван
у
участь - 0.3
0.3
182
10-Г
Гусєв Олександр
у
участь - 0.3
0.3
183
09-Г
Камінська Ольга
у
участь - 0.3
0.3
184
09-Г
Мазніченко Анна
у
участь - 0.3
0.3
185
10-Г
Михайлич Микола
у
участь - 0.3
0.3
186
09-Г
Новохацька Марія
у
участь - 0.3
0.3
187
10-Г
Плешакова Олександра
у
участь - 0.3
0.3
188
10-Г
Райчев Петро
у
участь - 0.3
0.3
189
10-Г
Селезньов Сергій
у
участь - 0.3
0.3
190
09-Г
Чередніченко Борис
у
участь - 0.3
0.3
191
10-Г
Янг Олександра-Вікторія
у
участь - 0.3
0.3
192
09-Г
Єфремов Костянтин
у
участь - 0.3
0.3
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"
12
участь
07.05.2011
10
олімпіада з фізики
07.05.2011
1
олімпіада з математики
07.05.2011
1
Міжнародні олімпіади
5
хімія
07.05.2011
1
робототехніка, WROBO
07.05.2011
1
Менделеєвська, хімія
07.05.2011
1
астрономія
07.05.2011
1
математика
07.05.2011
1
Всеукраїнські олімпіади
13
студентська, астрономія і астрофізика
08.04.2011
1
хімія
28.03.2011
5
фізика
28.03.2011
3
астрономія
28.03.2011
1
математика
28.03.2011
1
робототехніка
28.03.2011
1
біологія
28.03.2011
1
Ukrainian BEST Engineering Competition
категорія "Team Design"
04.04.2011
8
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика
01.04.2011
115
Всеукраїнський етап МАН
екологія
30.03.2011
2
Конкурс Intel-ISEF
20
Intel-Техно Україна
29.03.2011
8
Intel-Еко Україна
29.03.2011
7
спеціальні відзнаки
29.03.2011
3
Міжнародний фінал, Лос-Анжелес
29.03.2011
2
Stockholm Junior Water Prize
Український юнацький водний приз
29.03.2011
2
Міський етап МАН
84
хімія
21.03.2011
20
біологія
21.03.2011
19
фізика
21.03.2011
15
екологія
21.03.2011
14
математика
21.03.2011
11
психологія
21.03.2011
4
астрономія
21.03.2011
1
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада
дистанційний етап
25.02.2011
1
Тиждень природничих наук
34
Ммарафон, підсумок
22.02.2011
12
Ммарафон, участь
22.02.2011
22
Міські олімпіади
343
математика
01.02.2011
127
фізика
01.02.2011
115
хімія
01.02.2011
52
біологія
01.02.2011
41
астрономія
01.02.2011
8
Шкільний етап МАН
98
хімія
25.12.2010
23
біологія
25.12.2010
22
математика
25.12.2010
20
фізика, техніка
25.12.2010
17
екологія
25.12.2010
12
психологія
25.12.2010
4
Чемпіонати
чемпіонат ліцею з Го
04.12.2010
3
Всеукраїнська науково-технічна виставка "Майбутнє України"
результати участі
01.12.2010
1
Районні олімпіади
379
математика
15.11.2010
128
фізика
15.11.2010
106
хімія
15.11.2010
76
біологія
15.11.2010
45
астрономія
15.11.2010
24
Всеукраїнський конкурс "Мирний космос"
підсумки конкурсу
11.11.2010
11
Всеукраїнський турнір юних математиків
5
особисті здобутки
05.11.2010
1
результати команди
05.11.2010
4
Всеукраїнські математичні бої
142
карусель
04.11.2010
17
командна олімпіада
04.11.2010
17
1 тур
04.11.2010
16
2 тур
04.11.2010
16
3 тур
04.11.2010
17
4 тур
04.11.2010
17
усна особиста олімпіада
04.11.2010
12
підсумки турніру
04.11.2010
13
карусель
04.11.2010
17
Фізико-математичний бій міст України
22
командна першість
02.11.2010
11
фізика
02.11.2010
6
математика
02.11.2010
5
Шкільні олімпіади
523
математика
20.10.2010
161
хімія
20.10.2010
157
фізика
20.10.2010
116
біологія
20.10.2010
89
Київські математичні бої
282
карусель
19.09.2010
82
командна олімпіада
19.09.2010
52
1 тур
19.09.2010
37
2 тур
19.09.2010
33
3 тур
19.09.2010
41
підсумки турніру
19.09.2010
37
Олімпіада "Перший крок"
108
математика
10.09.2010
68
фізика
10.09.2010
40
Літня школа "Мудра Макітра"
підсумкові оцінки
31.08.2010
37
Особисті інструменти
Вхід до системи
Простори назв
Спеціальна сторінка
Варіанти
Перегляди
Дії
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Рейтинг