Рейтинг учнів, 2010 - 2011 (-, математика, фізика, біологія, хімія, астрономія, фізична культура, польська мова, лінгвістика, інформаційні технології, педагогіка і психологія): 10
Матеріал з Lic145 Rating
Перейти до:
навігація
,
пошук
2008 - 2009
2009 - 2010
2010 - 2011
2011 - 2012
2012 - 2013
2013 - 2014
2014 - 2015
2015 - 2016
2016 - 2017
2017 - 2018
Природнича галузь
Загалом
математика
фізика
хімія
біологія
-
лінгвістика
астрономія
інформаційні технології
польська мова
фізична культура
педагогіка і психологія
2017 - 2018
952.0
10
964.0
6
498.0
4
291.0
3
69.0
2
197.0
3
28.0
2
96.0
4
30.0
2
11.0
2
2016 - 2017
1564.0
13
1173.0
13
806.0
11
391.0
7
147.0
6
194.0
3
8.0
2
10.0
1
2015 - 2016
1295.0
15
836.0
15
701.0
9
487.0
9
189.0
3
142.0
4
68.0
4
15.0
1
2014 - 2015
1759.2
16
844.0
20
627.0
6
549.0
11
91.0
4
9.0
1
7.0
1
8.0
1
2013 - 2014
1140.0
18
944.0
13
582.0
9
428.0
8
207.0
13
2012 - 2013
1207.4
16
901.7
15
842.8
10
432.0
11
519.0
17
13.0
1
0.1
1
2011 - 2012
1820.7
30
897.0
15
910.1
9
456.4
9
437.6
13
69.2
6
2010 - 2011
1669.2
32
747.7
9
731.6
8
668.9
11
444.0
13
124.2
6
2009 - 2010
1699.2
30
1064.4
13
887.2
10
450.3
15
310.0
10
2008 - 2009
1235.6
28
968.3
11
795.1
7
411.9
13
190.8
4
8.6
1
Комп'ютерна галузь
Загалом
інформатика
веб-дизайн
комп'ютерна анімація
комп'ютерна графіка
комп'ютерні науки
програмування
2017 - 2018
407.0
5
18.0
2
7.0
1
8.0
1
2016 - 2017
579.0
16
13.0
1
2015 - 2016
193.0
13
2014 - 2015
214.0
13
2013 - 2014
232.0
11
7.0
1
2012 - 2013
398.6
19
2011 - 2012
190.5
10
52.8
3
33.2
2
29.0
2
4.0
1
2010 - 2011
169.8
6
67.1
3
12.6
2
32.2
2
2009 - 2010
88.5
6
38.0
2
16.3
2
2008 - 2009
165.2
11
61.9
3
24.0
2
12.2
2
Лінгвістична галузь
Загалом
англійська мова
українська мова
зарубіжна література
світова література
німецька мова
російська мова
2017 - 2018
152.0
3
107.0
3
102.0
3
33.0
3
2016 - 2017
193.0
3
168.0
5
73.0
3
32.0
3
5.0
1
2015 - 2016
114.0
3
132.0
4
71.0
3
39.0
3
2014 - 2015
125.0
5
142.0
4
51.0
3
7.0
1
16.0
2
2013 - 2014
157.0
3
116.0
4
82.0
3
8.0
1
2012 - 2013
165.2
4
108.0
4
86.3
3
11.3
2
5.0
1
2011 - 2012
100.6
3
140.4
4
61.0
3
12.0
1
2010 - 2011
110.9
3
80.5
3
96.8
4
8.2
1
7.7
2
2009 - 2010
141.2
4
104.5
4
52.1
4
2008 - 2009
76.6
5
139.6
4
83.9
5
4.7
2
Гуманітарна галузь
Загалом
географія
історія
економіка
правознавство
екологія
образотворче мистецтво
2017 - 2018
83.0
3
76.0
3
23.0
3
22.0
3
12.0
1
2016 - 2017
98.0
3
45.0
3
52.0
4
21.0
2
35.0
2
8.0
1
2015 - 2016
65.0
4
38.0
2
60.0
5
1.0
1
28.0
2
2014 - 2015
46.0
4
67.0
3
14.0
2
2013 - 2014
101.0
5
34.0
2
22.0
2
2012 - 2013
100.8
4
46.0
5
31.7
3
23.6
2
2011 - 2012
69.6
5
54.3
4
49.2
3
7.9
2
2010 - 2011
220.3
5
77.2
4
54.2
3
7.9
2
2009 - 2010
78.7
3
97.7
5
24.2
3
2008 - 2009
127.0
3
57.5
5
19.1
3
08:
А
(29)
Б
(27)
В
(32)
09:
А
(22)
Б
(27)
В
(26)
Г
(26)
10:
А
(25)
Б
(27)
В
(27)
Г
(24)
11:
А
(27)
Б
(17)
Шкільний етап МАН
хімія
хімія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
біологія
біологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
математик
математика
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
фізика, т
фізика, техніка
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
екологія
екологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
психологі
психологія
1
1 місце
5
2
2 місце
3
3
3 місце
2
у
участь
1
Σ
1
10-В
Декрет Маргарита
1
1 місце - 5.0
1
1 місце - 5.0
10.0
2
10-А
Семенякін Микола
1
1 місце - 5.0
2
2 місце - 3.0
8.0
3
10-Г
Чейпеш Євгенія
2
2 місце - 3.0
1
1 місце - 5.0
8.0
4
10-А
Онищенко Анастасія
2
2 місце - 3.0
2
2 місце - 3.0
6.0
5
10-В
Герасименко Ярослав
2
2 місце - 3.0
2
2 місце - 3.0
6.0
6
10-А
Мацишин Олесь
1
1 місце - 5.0
5.0
7
10-В
Дутко Дарій
1
1 місце - 5.0
5.0
8
10-В
Звєрєва Катерина
1
1 місце - 5.0
5.0
9
10-Г
Плешакова Олександра
1
1 місце - 5.0
5.0
10
10-Г
Євдокимова Тетяна
1
1 місце - 5.0
5.0
11
10-В
Сягайло Тетяна
3
3 місце - 2.0
3
3 місце - 2.0
4.0
12
10-Г
Янг Олександра-Вікторія
у
участь - 1.0
2
2 місце - 3.0
4.0
13
10-Б
Камкова Юлія
2
2 місце - 3.0
3.0
14
10-Б
Ігнатенко Вікторія
2
2 місце - 3.0
3.0
15
10-В
Гордовський Денис
2
2 місце - 3.0
3.0
16
10-В
Желяк Максим
2
2 місце - 3.0
3.0
17
10-В
Зінченко Ігор
2
2 місце - 3.0
3.0
18
10-В
Матеуш Артем
2
2 місце - 3.0
3.0
19
10-В
Попова Віра
2
2 місце - 3.0
3.0
20
10-В
Єгоров Дмитро
2
2 місце - 3.0
3.0
21
10-В
Паламарчук Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
22
10-А
Донський Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
23
10-В
Ткачов Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
24
10-Г
Михайлич Микола
3
3 місце - 2.0
2.0
25
10-Г
Селезньов Сергій
3
3 місце - 2.0
2.0
26
10-А
Гайденко Катерина
у
участь - 1.0
1.0
27
10-А
Таран Максим
у
участь - 1.0
1.0
28
10-Б
Хівренко Вікторія
у
участь - 1.0
1.0
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"
участь
07.05.2011
5
Ukrainian BEST Engineering Competition
категорія "Team Design"
04.04.2011
4
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика
01.04.2011
38
Конкурс Intel-ISEF
12
Intel-Техно Україна
29.03.2011
5
Intel-Еко Україна
29.03.2011
4
спеціальні відзнаки
29.03.2011
1
Міжнародний фінал, Лос-Анжелес
29.03.2011
2
Stockholm Junior Water Prize
Український юнацький водний приз
29.03.2011
2
Всеукраїнські олімпіади
хімія
28.03.2011
1
Міський етап МАН
36
хімія
21.03.2011
12
біологія
21.03.2011
8
математика
21.03.2011
6
фізика
21.03.2011
6
екологія
21.03.2011
3
психологія
21.03.2011
1
Тиждень природничих наук
8
Ммарафон, підсумок
22.02.2011
3
Ммарафон, участь
22.02.2011
5
Міські олімпіади
94
фізика
01.02.2011
35
математика
01.02.2011
32
хімія
01.02.2011
16
біологія
01.02.2011
11
Шкільний етап МАН
35
хімія
25.12.2010
11
біологія
25.12.2010
8
математика
25.12.2010
6
фізика, техніка
25.12.2010
6
екологія
25.12.2010
3
психологія
25.12.2010
1
Районні олімпіади
99
математика
15.11.2010
35
фізика
15.11.2010
31
біологія
15.11.2010
15
хімія
15.11.2010
15
астрономія
15.11.2010
3
Всеукраїнський конкурс "Мирний космос"
підсумки конкурсу
11.11.2010
5
Всеукраїнський турнір юних математиків
результати команди
05.11.2010
2
Всеукраїнські математичні бої
37
карусель
04.11.2010
4
командна олімпіада
04.11.2010
4
1 тур
04.11.2010
5
2 тур
04.11.2010
5
3 тур
04.11.2010
5
4 тур
04.11.2010
6
усна особиста олімпіада
04.11.2010
4
карусель
04.11.2010
4
Фізико-математичний бій міст України
9
командна першість
02.11.2010
5
фізика
02.11.2010
3
математика
02.11.2010
1
Шкільні олімпіади
133
хімія
20.10.2010
52
біологія
20.10.2010
33
математика
20.10.2010
33
фізика
20.10.2010
15
Київські математичні бої
93
карусель
19.09.2010
24
командна олімпіада
19.09.2010
15
1 тур
19.09.2010
13
2 тур
19.09.2010
12
3 тур
19.09.2010
15
підсумки турніру
19.09.2010
14
Літня школа "Мудра Макітра"
підсумкові оцінки
31.08.2010
13
Особисті інструменти
Вхід до системи
Простори назв
Спеціальна сторінка
Варіанти
Перегляди
Дії
Пошук
Навігація
Головна сторінка
Рейтинг