Київські математичні бої |
---|
| каруселькарусель
1 | 1 місце | 3 | 2 | 2 місце | 2 | 3 | 3 місце | 1 | у | участь | 0.2 |
| командна командна олімпіада
1 | 1 місце | 6 | 2 | 2 місце | 5 | 3 | 3 місце | 4 | кв | кваліфікація | 3 | у | участь | 0.2 |
| 1 тур1 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 2 тур2 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| 3 тур3 тур
п | перемога | 2 | н | нічия | 1 | у | участь | 0.2 |
| підсумки підсумки турніру
А1 | 1 місце в группі А | 6 | А2 | 2 місце в группі А | 5 | А3 | 3 місце в группі А | 4 | Б1 | 1 місце в группі Б | 3 | Б2 | 2 місце в группі Б | 2 | Б3 | 3 місце в группі Б | 1 |
| Σ | 1 | 09-АПопович Євген | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.6 |
---|
2 | 09-АБідніченко Артем | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.6 |
---|
3 | 09-АЧжен Олександр | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.6 |
---|
4 | 09-ГПрибильська Марія | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.4 |
---|
5 | 09-АЛебіга Ольга | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.4 |
---|
6 | 09-АСамосватов Олександр | | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 9.2 |
---|
7 | 09-АЧаповський Євген | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 7.6 |
---|
8 | 09-ВЩукін Євгеній | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 7.6 |
---|
9 | 09-БСолдатенко Наталія | | кв кваліфікація - 3.0 | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 7.4 |
---|
10 | 09-ВПолякова Олена | у участь - 0.2 | | | у участь - 0.2 | п перемога - 2.0 | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 6.4 |
---|
11 | 09-АГруба Анна | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | | | п перемога - 2.0 | | 5.2 |
---|
12 | 09-АСамосватов Кирило | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | | | п перемога - 2.0 | | 5.2 |
---|
13 | 09-БЩетинін Кирило | у участь - 0.2 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 4.6 |
---|
14 | 09-БАндрющенко Григорій | у участь - 0.2 | | у участь - 0.2 | у участь - 0.2 | | А3 3 місце в группі А - 4.0 | 4.6 |
---|
15 | 09-ГГорох Олена | у участь - 0.2 | кв кваліфікація - 3.0 | | | | | 3.2 |
---|
16 | 09-АОлійник Марія | у участь - 0.2 | | | | п перемога - 2.0 | | 2.2 |
---|
17 | 09-АСамойленко Ярослав | у участь - 0.2 | | | | п перемога - 2.0 | | 2.2 |
---|
18 | 09-БКузьмін Олексій | у участь - 0.2 | | у участь - 0.2 | | | | 0.4 |
---|
19 | 09-ВТкаченко Олексій | у участь - 0.2 | | | у участь - 0.2 | | | 0.4 |
---|
20 | 09-АПришляк Дмитро | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
21 | 09-ГКороткий Доріан | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
22 | 09-АЗацепін Олексій | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
23 | 09-АЮтушуй Михайло | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
24 | 09-ГБондар Єлизавета | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
25 | 09-БВєдєнєєв В’ячеслав | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
26 | 09-БСереда Артур | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
27 | 09-ВМуратов Борис | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
28 | 09-ВСлинько Платон | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
29 | 09-ВСуров Дмитро | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
30 | 09-ГВолоха Олександр | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|
31 | 09-ГРажановська Катерина | у участь - 0.2 | | | | | | 0.2 |
---|