Рейтинг учнів, 2015 - 2016

Матеріал з Lic145 Rating

Перейти до: навігація, пошук
2008 - 20092009 - 20102010 - 20112011 - 20122012 - 20132013 - 20142014 - 20152015 - 20162016 - 20172017 - 2018
Природнича галузь
Загаломматематикафізикахіміябіологія-лінгвістикаастрономіяінформаційні технологіїпольська мовафізична культурапедагогіка і психологія
2017 - 2018952.0 10964.0 6498.0 4291.0 369.0 2197.0 328.0 296.0 430.0 2 11.0 2
2016 - 20171564.0 131173.0 13806.0 11391.0 7147.0 6194.0 38.0 2 10.0 1
2015 - 20161295.0 15836.0 15701.0 9487.0 9189.0 3142.0 468.0 4 15.0 1
2014 - 20151759.2 16844.0 20627.0 6549.0 1191.0 4 9.0 1 7.0 18.0 1
2013 - 20141140.0 18944.0 13582.0 9428.0 8207.0 13
2012 - 20131207.4 16901.7 15842.8 10432.0 11519.0 17 13.0 1 0.1 1
2011 - 20121820.7 30897.0 15910.1 9456.4 9437.6 13 69.2 6
2010 - 20111669.2 32747.7 9731.6 8668.9 11444.0 13 124.2 6
2009 - 20101699.2 301064.4 13887.2 10450.3 15310.0 10
2008 - 20091235.6 28968.3 11795.1 7411.9 13190.8 4 8.6 1
Комп'ютерна галузь
Загаломінформатикавеб-дизайнкомп'ютерна анімаціякомп'ютерна графікакомп'ютерні наукипрограмування
2017 - 2018407.0 518.0 27.0 18.0 1
2016 - 2017579.0 1613.0 1
2015 - 2016193.0 13
2014 - 2015214.0 13
2013 - 2014232.0 11 7.0 1
2012 - 2013398.6 19
2011 - 2012190.5 1052.8 333.2 229.0 2 4.0 1
2010 - 2011169.8 667.1 312.6 232.2 2
2009 - 201088.5 638.0 216.3 2
2008 - 2009165.2 1161.9 324.0 212.2 2
Лінгвістична галузь
Загаломанглійська моваукраїнська мовазарубіжна літературасвітова літературанімецька моваросійська мова
2017 - 2018152.0 3107.0 3102.0 3 33.0 3
2016 - 2017193.0 3168.0 573.0 3 32.0 35.0 1
2015 - 2016114.0 3132.0 471.0 3 39.0 3
2014 - 2015125.0 5142.0 4 51.0 37.0 116.0 2
2013 - 2014157.0 3116.0 4 82.0 38.0 1
2012 - 2013165.2 4108.0 4 86.3 311.3 25.0 1
2011 - 2012100.6 3140.4 4 61.0 312.0 1
2010 - 2011110.9 380.5 3 96.8 48.2 17.7 2
2009 - 2010141.2 4104.5 4 52.1 4
2008 - 200976.6 5139.6 4 83.9 5 4.7 2
Гуманітарна галузь
Загаломгеографіяісторіяекономікаправознавствоекологіяобразотворче мистецтво
2017 - 201883.0 376.0 323.0 322.0 3 12.0 1
2016 - 201798.0 345.0 352.0 421.0 235.0 28.0 1
2015 - 201665.0 438.0 260.0 51.0 1 28.0 2
2014 - 201546.0 467.0 3 14.0 2
2013 - 2014101.0 5 34.0 2 22.0 2
2012 - 2013100.8 446.0 5 31.7 3 23.6 2
2011 - 201269.6 554.3 4 49.2 3 7.9 2
2010 - 2011220.3 577.2 4 54.2 3 7.9 2
2009 - 201078.7 397.7 5 24.2 3
2008 - 2009127.0 357.5 5 19.1 3
08:А (21)Б (20)В (17)
09:А (21)Б (17)В (13)Г (10)
10:А (15)Б (23)В (23)
11:А (10)Б (12)В (12)
Шкільні олімпіади
фіз
фізика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
біо
біологія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
хім
хімія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
мат
математика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
анг
англійська мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
укр
українська мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
еко
економіка
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
веб
веб-дизайн
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
гео
географія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
зар
зарубіжна література
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
фіз
фізична культура
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
інф
інформатика
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
іст
історія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
нім
німецька мова
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
аст
астрономія
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
ком
комп'ютерна графіка
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
ком
комп'ютерна анімація
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
пра
правознавство
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
інф
інформаційні технології
11 місце4
22 місце2
33 місце1
уучасть0.1
Σ
111-ВГусак Тетяна3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
21.0
208-БПокрас Олександр2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
19.0
308-БЗалужний Юрій2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
13.0
408-БЛеонтьєва Марія1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
12.0
508-БСидоренко Нікіта2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
12.0
609-АГлуховський Павло2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
11.0
710-АЧорний Ігор3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
10.0
809-БКуценко Євгеній2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
10.0
911-ВГольцов Ілля1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
10.0
1009-АКарпій В'ячеслав1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
9.0
1109-ВБілокур Михайло1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
9.0
1209-АШиманович Владислав3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
8.0
1308-АБернада Дмитрій2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1410-АГлавін Антон2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
8.0
1508-БЧеховой Віктор1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1610-ВФіль Юлія1
1 місце - 4.0
1
1 місце - 4.0
8.0
1708-ВБакай Олеся3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
7.0
1808-БІвахненков Дмитро2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
7.0
1909-ВКара Ксенія1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
7.0
2009-БЦубін Софія1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
7.0
2108-ВВенгер Максим2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
6.0
2208-АШрамко Георгій2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
6.0
2311-АДмитренко Віталій3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
6.0
2408-АБілик Олеся1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
2510-АКостюк Ілля1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
2611-АНечай Владислав1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
2711-АЄфанов Павло2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
2809-ББондаренко Дмитро2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
2910-БДимура Софія2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3010-ВПригодюк Валентина2
2 місце - 2.0
1
1 місце - 4.0
6.0
3110-ВРайчев Олександр1
1 місце - 4.0
2
2 місце - 2.0
6.0
3208-ВНіканов Олексій2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
5.0
3309-ББиков Максим2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
5.0
3411-ВКуценко Іван2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
5.0
3508-БТіщенко Юлія3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
3608-АКовба Борис1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
3708-БГорох Катерина1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
3808-БЧумак Андрій3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
3908-ВРуденко Ніка1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
4008-ВТарасенко Данил3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
4109-АПотьомкін Лев1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
4211-АСтепанюк Марія1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
4310-БПопов Даніїл1
1 місце - 4.0
3
3 місце - 1.0
5.0
4409-ВДавидова Анастасія3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
4509-ГСамарін Євген3
3 місце - 1.0
1
1 місце - 4.0
5.0
4610-БКільчевський Олександр2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
4.0
4709-ВХабатюк Юлія3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
4.0
4810-АРудомінський Михайло2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
4909-БМихайлова Марина2
2 місце - 2.0
2
2 місце - 2.0
4.0
5008-БАфонін Олександр1
1 місце - 4.0
4.0
5108-БРижов Ігор1
1 місце - 4.0
4.0
5210-АВернік Михайло1
1 місце - 4.0
4.0
5311-АКозловський Ілля1
1 місце - 4.0
4.0
5410-БАндріанова Вероніка1
1 місце - 4.0
4.0
5510-БГромович Олександр1
1 місце - 4.0
4.0
5611-БКушка Михайло1
1 місце - 4.0
4.0
5711-ВКолесніченко Руслана1
1 місце - 4.0
4.0
5810-ВКузьма Владислав1
1 місце - 4.0
4.0
5910-ВПалець Антон1
1 місце - 4.0
4.0
6008-ВГуменник Богдан3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6108-ВП‘ятигорський Нікіта3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
6210-АМаханькова Олександра2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6309-АНечаєва Вероніка2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6411-АЄлагін Володимир2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6509-БДзюба Валерія2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6611-БКовтуненко Костянтин2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6710-ВГудзенко Дмитро2
2 місце - 2.0
3
3 місце - 1.0
3.0
6811-ВМельник Анастасія3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
6911-ВПуськов Володимир3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
7009-ГРамик Іван3
3 місце - 1.0
2
2 місце - 2.0
3.0
7108-АКононенко Кирило3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7208-АПономаренко Ольга3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7310-БГримайло Кирило3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7411-БЄвсейцев Андрій3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7509-ВФісуненко Артем3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7611-ВЄвстєфєєв Кирило3
3 місце - 1.0
3
3 місце - 1.0
2.0
7708-АБілецька Дар’я2
2 місце - 2.0
2.0
7809-ГСимонов Єгор2
2 місце - 2.0
2.0
7910-ААхметов Владислав2
2 місце - 2.0
2.0
8009-АБортник Андрій2
2 місце - 2.0
2.0
8109-АВеренич Данило2
2 місце - 2.0
2.0
8209-АГерманюк Всеволод2
2 місце - 2.0
2.0
8309-АДенисенко Андрій2
2 місце - 2.0
2.0
8409-БКандерал Тетяна2
2 місце - 2.0
2.0
8510-БКравченко Микола2
2 місце - 2.0
2.0
8610-БПроніна Дар‘я2
2 місце - 2.0
2.0
8710-БРоманюк Маргарита2
2 місце - 2.0
2.0
8811-БСоболевський Максим2
2 місце - 2.0
2.0
8911-БХорьков Дарій2
2 місце - 2.0
2.0
9011-БЦимбалов Максим2
2 місце - 2.0
2.0
9109-БШполянська Анна-Марія2
2 місце - 2.0
2.0
9211-БЯценко Даниїл2
2 місце - 2.0
2.0
9310-ВБорисенко Єлизавета2
2 місце - 2.0
2.0
9411-ВВоронова Валентина2
2 місце - 2.0
2.0
9510-ВГороховський Іван2
2 місце - 2.0
2.0
9609-ВДмитрук Михайло2
2 місце - 2.0
2.0
9709-ВПанасюк Роман2
2 місце - 2.0
2.0
9809-ВСамарцева Юлія2
2 місце - 2.0
2.0
9910-ВТалдикіна Христина2
2 місце - 2.0
2.0
10011-ВФілатов Ігор2
2 місце - 2.0
2.0
10111-ВЯценко Кирило2
2 місце - 2.0
2.0
10209-ГБерестяний Владислав2
2 місце - 2.0
2.0
10309-ГСнєговський Владислав2
2 місце - 2.0
2.0
10409-ГЩуровський Дмитро2
2 місце - 2.0
2.0
10508-АБачинська Аріна3
3 місце - 1.0
1.0
10608-АГоменюк Максим3
3 місце - 1.0
1.0
10708-АГубенко Роман3
3 місце - 1.0
1.0
10808-АКлименко Ярослав3
3 місце - 1.0
1.0
10910-АМайданік Гліб3
3 місце - 1.0
1.0
11008-БЗемелев Савелій3
3 місце - 1.0
1.0
11108-БКарамян Андрій3
3 місце - 1.0
1.0
11208-ВГончарук Тарас3
3 місце - 1.0
1.0
11308-ВКоваленко Назарій3
3 місце - 1.0
1.0
11408-ВМудрагель Дмитро3
3 місце - 1.0
1.0
11508-ВНегуляєв Нікіта3
3 місце - 1.0
1.0
11608-ВНоренко Артем3
3 місце - 1.0
1.0
11710-ВІльєнко Аліса3
3 місце - 1.0
1.0
11809-АДанильченко Софія3
3 місце - 1.0
1.0
11910-АДулевич Данило3
3 місце - 1.0
1.0
12009-АМацуй Анна3
3 місце - 1.0
1.0
12110-АТроцько Христина3
3 місце - 1.0
1.0
12210-БВаржанська Єлизавета3
3 місце - 1.0
1.0
12309-БГордієнко Іван3
3 місце - 1.0
1.0
12409-БДекрет Владислав3
3 місце - 1.0
1.0
12509-БМартинченко Антон3
3 місце - 1.0
1.0
12610-БМосканова Ольга3
3 місце - 1.0
1.0
12709-БНімченко Артем3
3 місце - 1.0
1.0
12810-БПокотило Назарій3
3 місце - 1.0
1.0
12909-БСтрусь Роман3
3 місце - 1.0
1.0
13010-БШевченко Микита3
3 місце - 1.0
1.0
13110-ВБабченко Ігор3
3 місце - 1.0
1.0
13210-ВГлущенко Дмитро3
3 місце - 1.0
1.0
13309-ВНікітін Богдан3
3 місце - 1.0
1.0
13409-ВОстапенко Олександра3
3 місце - 1.0
1.0
13509-ВПристюк Назар3
3 місце - 1.0
1.0
13609-ВТаран Дмитро3
3 місце - 1.0
1.0
13710-ВШлямар Максим3
3 місце - 1.0
1.0
13809-ГСонькіна Євгенія3
3 місце - 1.0
1.0
13909-ГЩербак Денис3
3 місце - 1.0
1.0
Міжнародні олімпіади7
лінгвістика 29.07.20161
біологія 24.07.20161
Менделеєвська, хімія 11.05.20162
робототехніка, WROBO 11.11.20152
Міжнародний конкурс з нейронаук 30.08.20151
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика 23.05.201663
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"17
математика, команда 05.05.20167
фізика, команда 05.05.20167
олімпіада з математики 05.05.20162
олімпіада з фізики 05.05.20161
Всеукраїнські олімпіади8
хімія 04.05.20164
біологія 04.05.20162
математика 04.05.20161
астрономія 04.05.20161
Конкурси МАН
Математична мозаїка 25.04.20161
Чемпіонати3
Київський фестиваль повітряних зміїв 01.10.20151
Чемпіонат України з автомодельного спорту 20.09.20151
Всеукраїнський кубок з судномодельного спорту 24.04.20161
Всеукраїнський етап МАН
хімія 22.04.20161
Міські олімпіади133
фізика 20.04.201640
математика 20.04.201637
біологія 20.04.201617
хімія 20.04.201616
лінгвістика 20.04.20166
зарубіжна література 20.04.20163
англійська мова 20.04.20162
інформатика 20.04.20162
географія 20.04.20162
лінгвістика: командна першість 20.04.20162
німецька мова 20.04.20161
комп'ютерна графіка 20.04.20161
астрономія 20.04.20161
образотворче мистецтво 20.04.20161
комп'ютерна анімація 20.04.20161
економіка 20.04.20161
Міський етап МАН28
хімія 01.04.20168
фізика 01.04.20166
біологія 01.04.20165
комп'ютерні науки 01.04.20163
технічні науки 01.04.20162
математика 01.04.20162
економіка 01.04.20161
науки про Землю 01.04.20161
Науково-дослідницькі конференції, конкурси учнів8
Універсіада (КиМУ) 26.02.20163
науково-технічна виставка-конкурс "Майбутнє України" 24.12.20151
ІІ міжнародна науково-практична конференція "Навука и моладзь" 05.11.20151
ХХІІ міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул та кристалів» 27.10.20152
Всеукраїнський біологічний форум "Дотик природи 2015" 21.10.20151
Тиждень природничих наук
Турнір "Математичний Спринт" 22.02.201615
Районні олімпіади271
математика 20.01.201669
фізика 20.01.201647
хімія 20.01.201647
біологія 20.01.201629
англійська мова 20.01.201612
лінгвістика 20.01.201611
українська мова 20.01.201611
інформатика 20.01.20167
астрономія 20.01.20166
географія 20.01.20165
історія 20.01.20165
веб-дизайн 20.01.20165
зарубіжна література 20.01.20164
комп'ютерна графіка 20.01.20164
образотворче мистецтво 20.01.20164
німецька мова 20.01.20163
комп'ютерна анімація 20.01.20161
економіка 20.01.20161
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада3
математика 27.12.20152
економіка 27.12.20151
Київські математичні бої
підсумки турніру 22.12.201544
Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика8
районний етап 04.10.20157
міський етап 20.12.20151
Відкриті олімпіади19
IV командна олімпіада з експерименту ExPho 12.12.201516
Олімпіада УФМЛ (фізика) 10.10.20152
Олімпіада УФМЛ (математика) 10.10.20151
Конкурс Intel-ISEF
Intel-Техно 22.11.201515
Всеукраїнські математичні бої
підсумки турніру 20.11.20153
Шкільні олімпіади250
фізика 20.10.201547
біологія 20.10.201534
хімія 20.10.201530
математика 20.10.201530
англійська мова 20.10.201519
українська мова 20.10.201516
економіка 20.10.201513
веб-дизайн 20.10.201512
географія 20.10.201510
зарубіжна література 20.10.20159
фізична культура 20.10.20156
інформатика 20.10.20155
історія 20.10.20155
німецька мова 20.10.20155
астрономія 20.10.20154
комп'ютерна графіка 20.10.20152
комп'ютерна анімація 20.10.20151
правознавство 20.10.20151
інформаційні технології 20.10.20151
Всеукраїнський турнір юних хіміків7
командні здобутки 02.10.20155
особисті здобутки 02.10.20152
Літні школи2
літня математична школа "Мудра Макітра" 01.09.20151
Всеукраїнська літня математична школа УФМЛ 01.09.20151
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація