Рейтинг учнів, 2015 - 2016

Матеріал з Lic145 Rating

Перейти до: навігація, пошук
2008 - 20092009 - 20102010 - 20112011 - 20122012 - 20132013 - 20142014 - 20152015 - 20162016 - 20172017 - 2018
Природнича галузь
Загаломматематикафізикахіміябіологія-лінгвістикаастрономіяінформаційні технологіїпольська мовафізична культурапедагогіка і психологія
2017 - 2018952.0 10964.0 6498.0 4291.0 369.0 2197.0 328.0 296.0 430.0 2 11.0 2
2016 - 20171564.0 131173.0 13806.0 11391.0 7147.0 6194.0 38.0 2 10.0 1
2015 - 20161295.0 15836.0 15701.0 9487.0 9189.0 3142.0 468.0 4 15.0 1
2014 - 20151759.2 16844.0 20627.0 6549.0 1191.0 4 9.0 1 7.0 18.0 1
2013 - 20141140.0 18944.0 13582.0 9428.0 8207.0 13
2012 - 20131207.4 16901.7 15842.8 10432.0 11519.0 17 13.0 1 0.1 1
2011 - 20121820.7 30897.0 15910.1 9456.4 9437.6 13 69.2 6
2010 - 20111669.2 32747.7 9731.6 8668.9 11444.0 13 124.2 6
2009 - 20101699.2 301064.4 13887.2 10450.3 15310.0 10
2008 - 20091235.6 28968.3 11795.1 7411.9 13190.8 4 8.6 1
Комп'ютерна галузь
Загаломінформатикавеб-дизайнкомп'ютерна анімаціякомп'ютерна графікакомп'ютерні наукипрограмування
2017 - 2018407.0 518.0 27.0 18.0 1
2016 - 2017579.0 1613.0 1
2015 - 2016193.0 13
2014 - 2015214.0 13
2013 - 2014232.0 11 7.0 1
2012 - 2013398.6 19
2011 - 2012190.5 1052.8 333.2 229.0 2 4.0 1
2010 - 2011169.8 667.1 312.6 232.2 2
2009 - 201088.5 638.0 216.3 2
2008 - 2009165.2 1161.9 324.0 212.2 2
Лінгвістична галузь
Загаломанглійська моваукраїнська мовазарубіжна літературасвітова літературанімецька моваросійська мова
2017 - 2018152.0 3107.0 3102.0 3 33.0 3
2016 - 2017193.0 3168.0 573.0 3 32.0 35.0 1
2015 - 2016114.0 3132.0 471.0 3 39.0 3
2014 - 2015125.0 5142.0 4 51.0 37.0 116.0 2
2013 - 2014157.0 3116.0 4 82.0 38.0 1
2012 - 2013165.2 4108.0 4 86.3 311.3 25.0 1
2011 - 2012100.6 3140.4 4 61.0 312.0 1
2010 - 2011110.9 380.5 3 96.8 48.2 17.7 2
2009 - 2010141.2 4104.5 4 52.1 4
2008 - 200976.6 5139.6 4 83.9 5 4.7 2
Гуманітарна галузь
Загаломгеографіяісторіяекономікаправознавствоекологіяобразотворче мистецтво
2017 - 201883.0 376.0 323.0 322.0 3 12.0 1
2016 - 201798.0 345.0 352.0 421.0 235.0 28.0 1
2015 - 201665.0 438.0 260.0 51.0 1 28.0 2
2014 - 201546.0 467.0 3 14.0 2
2013 - 2014101.0 5 34.0 2 22.0 2
2012 - 2013100.8 446.0 5 31.7 3 23.6 2
2011 - 201269.6 554.3 4 49.2 3 7.9 2
2010 - 2011220.3 577.2 4 54.2 3 7.9 2
2009 - 201078.7 397.7 5 24.2 3
2008 - 2009127.0 357.5 5 19.1 3
08:А (21)Б (20)В (17)
09:А (21)Б (17)В (13)Г (10)
10:А (15)Б (23)В (23)
11:А (10)Б (12)В (12)
Районні олімпіади
мат
математика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
фіз
фізика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
хім
хімія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
біо
біологія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
анг
англійська мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
лін
лінгвістика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
укр
українська мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
інф
інформатика
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
аст
астрономія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
гео
географія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
іст
історія
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
веб
веб-дизайн
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
ком
комп'ютерна графіка
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
зар
зарубіжна література
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
обр
образотворче мистецтво
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
нім
німецька мова
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
ком
комп'ютерна анімація
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
еко
економіка
11 місце7
22 місце5
33 місце4
уучасть0.2
Σ
111-ВГусак Тетяна3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
53.0
208-БПокрас Олександр2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
43.0
311-АСтепанюк Марія1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
29.0
409-БЦубін Софія3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
28.0
508-БЗалужний Юрій2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
27.0
609-АПотьомкін Лев2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
26.0
708-БЛеонтьєва Марія3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
24.0
809-АНечаєва Вероніка2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
22.0
911-ВГольцов Ілля2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
21.0
1010-АЧорний Ігор1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
19.0
1110-ВКузьма Владислав1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
19.0
1209-АКарпій В'ячеслав1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
18.0
1311-АДмитренко Віталій3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
17.0
1410-ААхметов Владислав2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
17.0
1510-АГлавін Антон1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
17.0
1609-АШиманович Владислав1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
17.0
1710-БДимура Софія2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
17.0
1810-ВБорисенко Єлизавета2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
17.0
1908-АРафалюк Роман3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2008-АБілик Олеся2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
16.0
2108-БГорох Катерина1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2208-БСидоренко Нікіта3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
16.0
2308-БІвахненков Дмитро3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
16.0
2409-АГлуховський Павло1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2509-ВБілокур Михайло1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
16.0
2609-ВТаран Дмитро1
1 місце - 7.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2709-ВФісуненко Артем2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
3
3 місце - 4.0
16.0
2808-ВВенгер Максим3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
15.0
2909-БКуценко Євгеній3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
15.0
3008-БТіщенко Юлія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
14.0
3110-ВРайчев Олександр2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
14.0
3209-АДенисенко Андрій1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3311-АЄфанов Павло1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3410-БПаламарчук Климентій1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3509-ВНікітін Богдан1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3610-ВФіль Юлія1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3709-ГРамик Іван1
1 місце - 7.0
1
1 місце - 7.0
14.0
3808-БЧеховой Віктор3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
13.0
3910-АДулевич Данило3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
13.0
4010-БКільчевський Олександр3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
13.0
4110-БПокотило Назарій2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
13.0
4210-ВГудзенко Дмитро3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
13.0
4311-ВМелікідзе Ніко3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
13.0
4408-ВТарасенко Данил2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
12.0
4510-АКостюк Ілля2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
12.0
4610-АСемьошкіна Олена2
2 місце - 5.0
1
1 місце - 7.0
12.0
4708-ВРуденко Ніка3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
11.0
4809-ББондаренко Дмитро3
3 місце - 4.0
1
1 місце - 7.0
11.0
4911-АЄлагін Володимир2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
10.0
5009-ББиков Максим2
2 місце - 5.0
2
2 місце - 5.0
10.0
5108-АКовба Борис3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
5208-АПономаренко Ольга2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5308-АШрамко Георгій3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
5408-БЛевченко Софія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5511-АГригор’єва Аріна2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5609-АДанильченко Софія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5710-БДіюк Надія2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5811-БКовтуненко Костянтин2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
5910-БМолодчик Олексій3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6010-БПучков Дмитро3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6109-ВДмитрук Михайло2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6211-ВКуценко Іван3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6311-ВПуськов Володимир2
2 місце - 5.0
3
3 місце - 4.0
9.0
6409-АБратчик Софія3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6509-ГЛісніченко Олександр3
3 місце - 4.0
2
2 місце - 5.0
9.0
6608-ВНіканов Олексій3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
6710-АПавлов Андрій3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
6810-БГайдай Ярослав3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
6910-БМосканова Ольга3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7010-ВБабченко Ігор3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7110-ВКривохижа Роман3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7209-ВОстапенко Олександра3
3 місце - 4.0
3
3 місце - 4.0
8.0
7308-АКононенко Кирило1
1 місце - 7.0
7.0
7411-БЛевченко Юлія1
1 місце - 7.0
7.0
7511-БСоломаха Владислав1
1 місце - 7.0
7.0
7611-БЦимбалов Максим1
1 місце - 7.0
7.0
7708-АГубенко Роман2
2 місце - 5.0
5.0
7809-ВКара Ксенія2
2 місце - 5.0
5.0
7909-АГайович Марина2
2 місце - 5.0
5.0
8009-АГелла Всеволод2
2 місце - 5.0
5.0
8109-АМацуй Анна2
2 місце - 5.0
5.0
8211-АНечай Владислав2
2 місце - 5.0
5.0
8309-АСкібицький Єгор2
2 місце - 5.0
5.0
8409-АТютюшкін Данило2
2 місце - 5.0
5.0
8509-БКандерал Тетяна2
2 місце - 5.0
5.0
8611-БСоболевський Максим2
2 місце - 5.0
5.0
8710-ВГлущенко Дмитро2
2 місце - 5.0
5.0
8810-ВТрохіна Валентина2
2 місце - 5.0
5.0
8909-ВХабатюк Юлія2
2 місце - 5.0
5.0
9008-ВГуменник Богдан3
3 місце - 4.0
4.0
9108-АНавка Гліб3
3 місце - 4.0
4.0
9208-АПодольський Нікіта3
3 місце - 4.0
4.0
9308-АСвистун Тарас3
3 місце - 4.0
4.0
9408-БЗемелев Савелій3
3 місце - 4.0
4.0
9508-БСтець Владислав3
3 місце - 4.0
4.0
9608-БЧумак Андрій3
3 місце - 4.0
4.0
9708-ВБакай Олеся3
3 місце - 4.0
4.0
9808-ВГончарук Тарас3
3 місце - 4.0
4.0
9908-ВЛук’яненко Максим3
3 місце - 4.0
4.0
10008-ВМудрагель Дмитро3
3 місце - 4.0
4.0
10108-ВП‘ятигорський Нікіта3
3 місце - 4.0
4.0
10208-ВХижняк Максим3
3 місце - 4.0
4.0
10309-ГСимонов Єгор3
3 місце - 4.0
4.0
10409-АВеренич Данило3
3 місце - 4.0
4.0
10511-АГайович Богдан3
3 місце - 4.0
4.0
10609-АГерманюк Всеволод3
3 місце - 4.0
4.0
10711-АНазаренко Поліна3
3 місце - 4.0
4.0
10810-АТроцько Христина3
3 місце - 4.0
4.0
10909-АЧікільова Анастасія3
3 місце - 4.0
4.0
11010-АШевченко Максим3
3 місце - 4.0
4.0
11109-АЯковенко Ігор3
3 місце - 4.0
4.0
11210-БАндріанова Вероніка3
3 місце - 4.0
4.0
11310-БГримайло Кирило3
3 місце - 4.0
4.0
11409-БДзюба Валерія3
3 місце - 4.0
4.0
11511-БМалєв Арсеній3
3 місце - 4.0
4.0
11610-БПопов Даніїл3
3 місце - 4.0
4.0
11710-БПроніна Дар‘я3
3 місце - 4.0
4.0
11809-БСтрусь Роман3
3 місце - 4.0
4.0
11910-БСікорський Філіп3
3 місце - 4.0
4.0
12011-БЄвсейцев Андрій3
3 місце - 4.0
4.0
12110-ВГороховський Іван3
3 місце - 4.0
4.0
12210-ВДьомін Олексій3
3 місце - 4.0
4.0
12310-ВЖолнер Іван3
3 місце - 4.0
4.0
12410-ВЛисенко Вікторія3
3 місце - 4.0
4.0
12510-ВЛиховський Дмитро3
3 місце - 4.0
4.0
12611-ВМельник Анастасія3
3 місце - 4.0
4.0
12710-ВПригодюк Валентина3
3 місце - 4.0
4.0
12809-ВСамарцева Юлія3
3 місце - 4.0
4.0
12910-ВСулима Марія3
3 місце - 4.0
4.0
13011-ВЄвстєфєєв Кирило3
3 місце - 4.0
4.0
13109-ГПавлов Богдан3
3 місце - 4.0
4.0
13209-ГСонькіна Євгенія3
3 місце - 4.0
4.0
13309-ГЩербак Денис3
3 місце - 4.0
4.0
13409-ГЩуровський Дмитро3
3 місце - 4.0
4.0
Міжнародні олімпіади7
лінгвістика 29.07.20161
біологія 24.07.20161
Менделеєвська, хімія 11.05.20162
робототехніка, WROBO 11.11.20152
Міжнародний конкурс з нейронаук 30.08.20151
Математичний конкурс "Кенгуру"
математика 23.05.201663
Комплексна олімпіада "Турнір чемпіонів"17
математика, команда 05.05.20167
фізика, команда 05.05.20167
олімпіада з математики 05.05.20162
олімпіада з фізики 05.05.20161
Всеукраїнські олімпіади8
хімія 04.05.20164
біологія 04.05.20162
математика 04.05.20161
астрономія 04.05.20161
Конкурси МАН
Математична мозаїка 25.04.20161
Чемпіонати3
Київський фестиваль повітряних зміїв 01.10.20151
Чемпіонат України з автомодельного спорту 20.09.20151
Всеукраїнський кубок з судномодельного спорту 24.04.20161
Всеукраїнський етап МАН
хімія 22.04.20161
Міські олімпіади133
фізика 20.04.201640
математика 20.04.201637
біологія 20.04.201617
хімія 20.04.201616
лінгвістика 20.04.20166
зарубіжна література 20.04.20163
англійська мова 20.04.20162
географія 20.04.20162
інформатика 20.04.20162
лінгвістика: командна першість 20.04.20162
німецька мова 20.04.20161
комп'ютерна графіка 20.04.20161
астрономія 20.04.20161
образотворче мистецтво 20.04.20161
комп'ютерна анімація 20.04.20161
економіка 20.04.20161
Міський етап МАН28
хімія 01.04.20168
фізика 01.04.20166
біологія 01.04.20165
комп'ютерні науки 01.04.20163
технічні науки 01.04.20162
математика 01.04.20162
економіка 01.04.20161
науки про Землю 01.04.20161
Науково-дослідницькі конференції, конкурси учнів8
Універсіада (КиМУ) 26.02.20163
науково-технічна виставка-конкурс "Майбутнє України" 24.12.20151
ІІ міжнародна науково-практична конференція "Навука и моладзь" 05.11.20151
ХХІІ міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул та кристалів» 27.10.20152
Всеукраїнський біологічний форум "Дотик природи 2015" 21.10.20151
Тиждень природничих наук
Турнір "Математичний Спринт" 22.02.201615
Районні олімпіади271
математика 20.01.201669
фізика 20.01.201647
хімія 20.01.201647
біологія 20.01.201629
англійська мова 20.01.201612
лінгвістика 20.01.201611
українська мова 20.01.201611
інформатика 20.01.20167
астрономія 20.01.20166
географія 20.01.20165
історія 20.01.20165
веб-дизайн 20.01.20165
комп'ютерна графіка 20.01.20164
зарубіжна література 20.01.20164
образотворче мистецтво 20.01.20164
німецька мова 20.01.20163
комп'ютерна анімація 20.01.20161
економіка 20.01.20161
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада3
математика 27.12.20152
економіка 27.12.20151
Київські математичні бої
підсумки турніру 22.12.201544
Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика8
районний етап 04.10.20157
міський етап 20.12.20151
Відкриті олімпіади19
IV командна олімпіада з експерименту ExPho 12.12.201516
Олімпіада УФМЛ (фізика) 10.10.20152
Олімпіада УФМЛ (математика) 10.10.20151
Конкурс Intel-ISEF
Intel-Техно 22.11.201515
Всеукраїнські математичні бої
підсумки турніру 20.11.20153
Шкільні олімпіади250
фізика 20.10.201547
біологія 20.10.201534
хімія 20.10.201530
математика 20.10.201530
англійська мова 20.10.201519
українська мова 20.10.201516
економіка 20.10.201513
веб-дизайн 20.10.201512
географія 20.10.201510
зарубіжна література 20.10.20159
фізична культура 20.10.20156
інформатика 20.10.20155
історія 20.10.20155
німецька мова 20.10.20155
астрономія 20.10.20154
комп'ютерна графіка 20.10.20152
комп'ютерна анімація 20.10.20151
правознавство 20.10.20151
інформаційні технології 20.10.20151
Всеукраїнський турнір юних хіміків7
командні здобутки 02.10.20155
особисті здобутки 02.10.20152
Літні школи2
літня математична школа "Мудра Макітра" 01.09.20151
Всеукраїнська літня математична школа УФМЛ 01.09.20151
Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація